Reklama

Reklama

​Eminem wraca do aktorstwa? "Jestem zaszczycony"

Zachwycił rolą w głośnym filmie "8. mila", ale kariery aktorskiej nie kontynuował. Po wielu latach Eminem ponownie pojawi na ekranie - zagra epizod w serialu 50 Centa, "BMF".

Zachwycił rolą w głośnym filmie "8. mila", ale kariery aktorskiej nie kontynuował. Po wielu latach Eminem ponownie pojawi na ekranie - zagra epizod w serialu 50 Centa, "BMF".
Eminem w 2000 roku /Kevin Winter /Getty Images

Eminem jako aktor zaskoczył w 2002 roku główną rolą w filmie "8. mila". Wokalista za swą kreację zebrał świetne recenzje, ale nie kontynuował kariery aktorskiej.

Eminem wraca do aktorstwa

Po wielu latach Eminem ponownie zagości na ekranie - tym razem w serialu 50 Centa, "BMF". 49-letni muzyk zagra... nastoletniego handlarza narkotyków, Richarda Wershe'a Jr., nazywanego również White Boy Rick.

"Jestem zaszczycony i wdzięczny mojemu dobremu przyjacielowi za wsparcie mojego nowego serialu 'BMF'. Nie moglibyśmy tego zrobić bez zaangażowania legendy Detroit, Eminema" - napisał w oświadczeniu 50 Cent, który jest producentem wykonawczym serialu.

Reklama

Jak to możliwe, że Eminem zagra nastolatka?

Okazuje się, że w serialu zostaną wykorzystane te same cyfrowe efekty specjalne, którymi Martin Scorsese posłużył się w filmie "Irlandczyk", kiedy odmłodził Roberta De Niro i Joe Pesciego.

"Cofną Eminema do jego nastoletnich lat. BOOM" - zapowiedział 50 Cent.

White Boy Rick: Bohater serialu

White Boy Rick w wieku 14 lat został zwerbowany jako informator FBI i skazany w wieku 18 lat na dożywocie za przestępstwo narkotykowe. Został zwolniony z więzienia w lipcu 2020 roku.

Serial "BMF", w którym Eminem pojawi się gościnnie, jest inspirowany historią dwóch braci z Detroit. Demetrius "Big Meech" Flenory i Terry "Southwest T" Flenory z ulicznych handlarzy narkotykowych stali się jednymi z największych narkotykowych baronów w Stanach i założycielami tytułowej BMF, Black Mafia Family.

Serial będzie miał swoją premierę 26 września na kanale telewizyjnym Starz.

PAP
Dowiedz się więcej na temat: Eminem

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL