Reklama

Eminem śpiewa dla Venoma

Knock, knock, let the devil in - rapuje złowieszczo Eminem w swojej najnowszej piosence, napisanej i skomponowanej specjalnie na potrzeby gorąco oczekiwanego filmu "Venom".

Ciekawe, czy Venom lubi tłuste bity?

Eminem zrobił swoim fanom niespodziankę i - zupełnie bez zapowiedzi - wydał nowy album, na którym znalazła się piosenka "Venom". Analitycy rynku muzycznego są przekonani, że zarówno piosenka, jak i cały album "Kamikaze" zdobędzie szczyty list przebojów.

Reklama

Premiera filmu "Venom", w którym w tytułową rolę wciela się Tom Hardy, zaplanowana jest na 5 października.

Za scenariusz kolejnej produkcji o superbohaterach odpowiadają Scott Rosenberg i Jeff Pinkner. Reżyserią zajął się Ruben Fleischer, autor "Zombieland".

Oprócz Hardy'ego w filmie zobaczymy także: Riza Ahmeda, Michelle Williams, Woody'ego Harrelsona i Jenny Slate.

W komiksach Venom występuje jako fotograf Eddie Brock, który zamienia się w potwora, po tym jak jego ciało zostaje przejęte przez symbiotycznego, pozaziemskiego pasożyta. Oryginalnie Venom pragnie zniszczyć Spider-Mana, ale z biegiem czasu zostaje jego sprzymierzeńcem i pojawia się potem obok innych marvelowskich bohaterów.

Venoma mogliśmy zobaczyć w kinie już wcześniej. Postać grana przez Tophera Grace’a znalazła się w produkcji "Spider-Man 3" wyreżyserowanej przez Sama Raimiego. Fani serii narzekali jednak, że Venomowi poświęcono wtedy za mało ekranowego czasu. Teraz z pewnością podobne oskarżenia się nie pojawią.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Venom (film)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje