Reklama

Reklama

Edyta Herbuś zagra w filmie byłego partnera

Gdy w 2009 roku byli parą, Maciej Kawulski zajmował się organizowaniem zawodów MMA, a Edyta Herbuś była tancerką, która dopiero stawiała pierwsze kroki w aktorstwie. Teraz, po 11 latach od ich rozstania, spotkali się na planie filmowym nowej produkcji Netfliksa „Jak pokochałam gangstera”. On jest reżyserem tej produkcji, ona gra w niej jedną z ról. „Na pewno świetny film będzie!” - zapewnia na swoim Instagramie Edyta Herbuś.

W swoim najnowszym poście na Instagramie Edyta Herbuś pokazała zdjęcia z planu filmowego. I zdradziła, że dostała rolę w najnowszej produkcji swojego byłego chłopaka Macieja Kawulskiego. Film "Jak pokochałam gangstera", który będzie miał swoją premierę na Netfliksie w połowie 2022 roku, to sequel filmu "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa", który odniósł tak ogromny sukces, że platforma Netflix zdecydowała się wyprodukować jego kontynuację.

"Jeśli sam Netflix twierdzi, że dzieje się coś wyjątkowego, to nie pozostaje mi nic innego, jak z dumą potwierdzić. Otóż tak: dzieje się coś wyjątkowego 'Jak pokochałam gangstera' materializuje się właśnie na waszych oczach i uszach. Wierzę, że niebawem amerykański serwis zdradzi wam więcej szczegółów" - zapowiadał swój nowy film sam reżyser.

Na razie Netflix wyjawił, że sequel "Jak pokochałam gangstera" będzie odrębną historią. Opowie o życiu słynnego mafioza Nikodema Skotarczaka "Nikosia". W tej roli zobaczymy Tomasza Włosoka. W filmie pojawią się wątki zdobywania przez "Nikosia" pozycji w mafijnym świecie, nielegalnego importu samochodów, walki o pieniądze i spektakularnej ucieczki z więzienia. Razem z Maciejem Kawulskim reżyserią filmu zajmie się Krzysztof Gureczny, który jest także współautorem scenariusza.

Jaką rolę w tej produkcji zagra Edyta Herbuś? Tego dowiadujemy się z jej postu w social mediach - na zamieszczonych przez nią zdjęciach z planu aktorka ma na sobie strój zawodowej tancerki. Wygląda więc na to, że na ekranie będzie mogła wykorzystać swoje ogromne doświadczenie taneczne. Obok niej w obsadzie filmu znalazły się: Julia Wieniawa, Magdalena Lamparska, Anna Czartoryska-Niemczycka, Magdalena Niec i Ewelina Pankowska. W filmie zagrają też Antoni Królikowski, Eryk Lubos i zawodnik MMA Marcin Wrzosek.

Reklama


PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Herbuś | Maciej Kawulski | Jak pokochałam gangstera

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy