Reklama

Eddie Murphy ponownie jako niepoprawny policjant. Nowy zwiastun wyczekiwanej komedii

W sieci zadebiutował nowy zwiastun filmu "Gliniarz Beverly Hills: Axel F", czwartej odsłony kultowego cyklu komedii sensacyjnych. W roli głównej wystąpił ponownie Eddie Murphy.

Detektyw Axel Foley (Eddie Murphy) znów patroluje ulice Beverly Hills. Razem z córką (Taylour Paige), której życie jest zagrożone, swoim nowym partnerem (Joseph Gordon-Levitt) i dawnymi kumplami, Billym Rosewoodem (Judge Reinhold) i Johnem Taggartem (John Ashton), postanawia udaremnić niecny spisek — i mocno podgrzać przy tym atmosferę — brzmi oficjalny opis filmu  "Gliniarz z Beverly Hills: Axel F".

Reklama

"Gliniarz z Beverly Hills. Axel F": Kogo zobaczymy na ekranie?

Obok Eddiego Murphy'ego na ekranie zobaczymy: Taylour Paige, Josepha Gordona-Levitta i Kevina Bacona. W produkcji wrócą także aktorzy oryginalnego filmu: Judge Reinhold, John Ashton, Paul Reiser i Bronson Pinchot.

Reżyserem czwartej części "Gliniarza z Beverly Hills" jest Mark Molloy, który w 2022 roku zastąpił w tej roli Adila El Arbia oraz Bilalla Fallaha, twórców filmu "Bad Boys for Life". Obowiązki producenta pełni odpowiedzialny z oryginalny film Jerry Bruckheimer.

Pierwszy "Gliniarz z Beverly Hills" wszedł na ekrany kin w 1984 roku. Odniósł ogromny sukces kasowy i otrzymał nominację do Oscara za scenariusz. Film doczekał się dwóch sequeli z 1987 i 1994 roku. Plotki o realizacji czwartej części pojawiały się od lat. Zdjęcia rozpoczęły się w sierpniu 2022 roku, a zakończyły na początku 2023 roku.

Film ukaże się na platformie streamignowej Netflix 3 lipca 2024 roku.

INTERIA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama