Reklama

"E=mc2": Nie tylko komedia

W piątek, 23 sierpnia, na ekrany polskich kin wchodzi najnowszy film Olafa Lubaszenko, komedia "E=mc2". We wtorek, 20 sierpnia, na konferencji prasowej zorganizowanej w Warszawie po pokazie filmu, z dziennikarzami spotkał się reżyser komedii.

Film opowiada historię gangstera, który zmusza naukowca do napisania dla niego pracy doktorskiej. Doktora filozofii - Maxa (Olafa Lubaszenko) i gangstera Ramzesa (Cezary Pazura) łączy miłość do studentki Stelli (Agnieszka Włodarczyk).

Reklama

"To nie jest film, który ma służyć wyłącznie śmiechowi i pokpiwaniu z kogokolwiek. W odróżnieniu od moich poprzednich filmów ma nieść pozytywne przesłanie i wzbudzić pozytywne wątpliwości w widzach. To jest film, dla tych, którzy chcą zadawać pytania i szukać na nie odpowiedzi" - powiedział podczas konferencji Olafa Lubaszenko.

W filmie występują również Renata Dancewicz, Jan Nowicki, Emilia Krakowska, Edward Linde - Lubaszenko i Andrzej Grabowski. Autorem scenariusza jest Robert Mąka i jest to jego debiut filmowy. Muzykę skomponował Jan Borysewicz. Film promuje piosenka w wykonaniu Pawła Kukiza.

"Teraz pracuję nad włoskim filmem Marsinell, który opowiada o jednej z największych katastrof górniczych. A potem może zrobimy kontynuację Sztosa" - dodał na zakończenie konferencji Olaf Lubaszenko.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Cezary Pazura | Olaf Lubaszenko | \ Film | komedia | film | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje