Reklama

"Dziecko Rosemary" otrzyma mrożący krew prequel? Najnowsze wieści

Po raz pierwszy "Dziecko Rosemary" przerażało nas w 1968 roku, ale teraz, po ponad 40 latach doczekaliśmy się prequelu, którego premiera zaplanowana jest na jesień tego roku! Co wiemy o filmie "Apartament 7A"?


Fani musieli długo czekać, by zobaczyć nową produkcję związaną z diabolicznym "Dzieckiem Rosemary". Okazuje się jednak, ze już w tym roku czeka nas prawdziwa uczta, która przybliży nam nieco historię tajemniczego mieszkania, w którym wszystko się zaczęło. 

Prequel "Dziecka Rosemary": Co już wiemy?

Za sterami najnowszej produkcji ma stanąć Natalie Erika James, jednak wiele szczegółów wciąż nie jest znanych. Wiadomo już, ze film przeniesie nas do 1965 roku i opowie historię młodej tancerki o imieniu Terry, która pragnie sławy. W tej roli zobaczymy Julię Garner, a jej bohaterce nie będzie dane spełnić marzeń ze względu na poważną kontuzję. Gdy mieszka w tytułowym apartamencie 7A, do jej życia wkracza para osobliwych staruszków, obiecujących jej spełnienie marzeń.

Reklama

Natalie Erika James jest nie tylko reżyserką, ale też współtwórczynią scenariusza wraz z Christianem Whitem i Skylar James. Osoby odpowiedzialne za nowy film obiecują widzom, nie tylko dokładne zbadanie wydarzeń sprzed filmu Polańskiego, ale też pokazanie historii mrożącej krew w żyłach. Stąd też film już teraz otrzymał w amerykańskich kinach kategorię R. 

Wśród obsady znaleźli się także: Dianne Wiest, Kevin McNally, Jim Sturgess oraz Marli Siu, Rosy McEwen, Amy Leeson jako Rosemary Woodhouse i Scott Hume jako Guy Woodhouse.  

"Apartament 7A" powstaje we współpracy z Paramount Pictures, a producentami są m.in. John Krasinski i Michael Bay. 

"Dziecko Rosemary": O czym jest film?

Rosemary i jej nowy mąż, przeprowadzają się do nowego mieszkania w Nowym Jorku. Zaprzyjaźniają się ze starszą parą z sąsiedztwa. Kiedy Rosemary zachodzi w ciążę, zaczynają się wokół niej dziać dziwne rzeczy i szybko okazuje się, że zarówno ona jak i jej dziecko znajdują się na celowniku niebezpiecznej grupy ludzi, która ewidentnie nie mają względem niej dobrych zamiarów. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dziecko Rosemary
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy