Reklama

Dylan McDermott obok Macaulay'a Culkina

Dylan McDermott dołączył do Macaulay'a Culkina na planie filmu "Party Monster". Aktor wcieli się w Petera Gatiena, impresaria nocnego klubu. Fabuła "Party Monster" oparta jest na faktach i opowiada historię Michaela Aliga, organizatora okolicznościowych przyjęć i imprez w nowojorskich nocnych klubach, który podczas jednego z telewizyjnych wystąpień przyznał się do zamordowania swego współlokatora i dostawcy narkotyków, Angela Melendeza.

W roli głównej - Michaela Aliga - w filmie występuje Macaulay Culkin, dla którego jest to pierwszy występ po ośmiu latach przerwy.

Reklama

Dylan McDermott znany jest przede wszystkim z roli w serialu "The Practice". Filmy kinowe z jego udziałem to między innymi: "Hardware", "Na linii ognia", "Cud na 34 ulicy", "Troje do tanga".

"Party Monster" powstaje w oparciu o powieść "Disco Bloodbath" autorstwa Jamesa St. Jamesa, przyjaciela szaleńca. W filmie w jego roli wystąpi Seth Green, znany z filmów opowiadających o Austinie Powersie.

Twórcy "Party Monster" - Fenton Bailey i Randy Barbato, już po raz drugi zmierzą się z historią Aliga. W 1998 roku zrealizowali film dokumentalny opowiadający jego historię.

Reżyserzy zapowiadają, iż w "Party Monster" wystąpią również Marilyn Manson, Chloe Sevigny i Natasha Lyonne.

Rozpoczęcie prac na planie trochę się opóźniło i według ostatnich doniesień zdjęcia ruszą 13 maja w Nowym Jorku.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Seth Green | Macaulay Culkin | Dylan McDermott | film | party

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje