Reklama

Drew Barrymore fotografuje... serca

Amerykańska aktorka, reżyserka i producentka filmowa Drew Barrymore dopisała do swojego CV kolejny zawód - fotograf. Gwiazda przygotowała album "Find It In Everything", na który złożyły się zdjęcia przedmiotów w kształcie symbolu miłości - serca.

"Odkąd pamiętam fascynuje mnie kształt serca" - wyjawia Barrymore. "Prosty kształt, który oddaje coś tak niezwykłego - miłość. Ilekroć zobaczę serce, uśmiecham się sama do siebie" - dodaje.

Reklama

Gwiazda odkryła, że nawet dziura w swetrze, kamień na chodniku czy krążek cebuli w zupie mogą przybrać kształt serca.

Przez dziesięć lat Barrymore nie rozstawała się z aparatem fotograficznym, uwieczniając na kliszy wszystkie przedmioty, w których odnalazła "symbol miłości". Efekt jej wieloletniej "zabawy w fotografa" złożył się na album "Find It In Everything".

Na 96 stronach aktorka zamieściła dziesiątki zdjęć, opatrzonych krótkimi autorskimi komentarzami. Z książki czytelnik dowie się, w jakich okolicznościach powstały poszczególne fotografie oraz z jakimi wspomnieniami się wiążą.

Publikując "Find It In Everything" 38-letnia gwiazda chce dowieść, że "miłość istotnie można odnaleźć we wszystkim". Premierę albumu zaplanowano na 14 stycznia 2014 roku.

Drew Barrymore należy do słynnego aktorskiego klanu Barrymore'ów, który w przemyśle teatralno- filmowym działa od ponad stu lat. Na ekranie Drew pojawia się od ukończenia... drugiego roku życia. Rolą w kasowym przeboju "E.T." z 1982 r. zapewniła sobie status najpopularniejszej dziecięcej aktorki Hollywood. Sukces szybko uderzył jej do głowy i już w wieku 12 lat była uzależniona od alkoholu i narkotyków. Po kuracji odwykowej wróciła na dobre tory i dziś uznawana jest za jedną z najpotężniejszych kobiet w branży filmowej.

Oprócz aktorstwa para się reżyserią oraz zajmuje się produkcją filmów. Jest matką chrzestną Frances Bean Cobain, córki lidera Nirvany Kurta Cobaina i wokalistki zespołu Hole Courtney Love. Sama jest mamą niespełna rocznej Olive, którą wychowuje z mężem, Willem Kopelmanem.

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: drwa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama