Reklama

Dominika Kluźniak ma nowego adoratora

Znana z serialu "M jak miłość", Dominika Kluźniak ma nowego adoratora - Tymona. Z wielką werwą kibicuje mu w jego potyczkach na futbolowym boisku. Fani aktorki mogą jednak spokojnie odetchnąć - to wszystko dzieje się jedynie na ekranie - w filmie animowanym "Piłkarzyki rozrabiają", który zdążył już przyciągnąć do kin tłumy małych i dorosłych widzów.

"Dubbinguję postać charakternej dziewczynki, która ma na imię Zośka" - tłumaczy aktorka. -"Nie ma wątpliwości, że będzie ona budzić podziw u młodszych kinomaniaczek. Potrafi walczyć o dobro nie tylko swoje czy najbliższego przyjaciela, ale także całego miasteczka. Dziewczynki z łatwością się w tej postaci odnajdą. Chłopcy również polubią tę animację, ponieważ opowiada o zmaganiach na boisku".

Reklama

Aktorka przekonuje, że "Piłkarzyki rozrabiają" to film, na którym doskonale będzie się bawić cała rodzina. "To jest film dla wszystkich. Nie miałabym problemu, żeby zabrać na niego 6-letnie dziecko. Mimo że jego tematem jest walka dobra ze złem opowieść toczy się w zajmujący, pozbawiony agresji sposób".

Dominice Kluźniak w dubbingu partneruje znakomity Jacek Bończyk ("Klopsiki kontratakują", "Lorax").Obok nich na ekranie usłyszymy inne gwiazdy polskiego dubbingu - znanych jako pingwiny z Madagaskaru - Tomasza Lenartowicza i Grzegorza Pawlaka oraz rozsławionego jako król Julian - Jarosława Boberka. Obok nich także Radosław Pazura ("Na tropie Marsupilami") oraz kultowi komentatorzy sportowi - Dariusz Szpakowski i Tomasz Zimoch. Polską wersję językową filmu podkręcił Kuba Wecsile ( "Kraina lodu", "Merida Waleczna").

"Piłkarzyki rozrabiają" to pełna humoru opowieść o tym, że nikt nie rodzi się mistrzem, ale z niewielką pomocą każdy może spełnić swoje marzenia. To nie jest bajka o piłce nożnej i szukaniu w niej miejsca na cud. To przede wszystkim historia o przyjaźni i pokonywaniu trudności, przed jakimi stajemy w życiu. O tym, jak łącząc siły można stanąć do walki i odnieść zwycięstwo. Bohaterem filmu jest niepozorny chłopiec, który będzie musiał uratować swoje miasteczko przed niesympatycznym mistrzem piłki nożnej Kosmosem. W obliczu zagrożenia pomocną dłoń podadzą mu... piłkarzyki! Figurki z jego ukochanej gry ożyją i stworzą drużynę, która rozegra decydujący mecz o przyszłość miasteczka. Dzięki małym, ale niezwykle rozgadanym i żywiołowym graczom chłopiec pozna siłę przyjaźni i współpracy, a także w końcu będzie musiał... dorosnąć. Czy zespół, który zbierze, będzie miał szansę wygrać z zawodowcami? Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe!


Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

Festiwal Filmowy Belinale

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje