Reklama

"Dom grozy: Miasto Aniołów": Dawno temu w Los Angeles

"Dom grozy: Miasto Aniołów" atmosferą nawiązuje do serialowej historii "Dom grozy", której akcja rozgrywała się w Londynie w epoce wiktoriańskiej. Tym razem przenosimy się do Los Angeles pod koniec lat 30. XX wieku. Twórcą obu produkcji jest nominowany do Oscara John Logan. Premiera serialu "Dom grozy: Miasto Aniołów" w HBO GO odbędzie się 27 kwietnia. Pierwszy odcinek dostępny jest przedpremierowo już od dzisiaj.

"Dom grozy: Miasto Aniołów" atmosferą  nawiązuje do serialowej historii "Dom grozy", której akcja rozgrywała się w Londynie w epoce wiktoriańskiej. Tym razem przenosimy się do Los Angeles pod koniec lat 30. XX wieku. Twórcą obu produkcji jest nominowany do Oscara John Logan. Premiera serialu "Dom grozy: Miasto Aniołów" w HBO GO odbędzie się 27 kwietnia. Pierwszy odcinek dostępny jest przedpremierowo już od dzisiaj.
Akcja serialu "Dom grozy: Miasto Aniołów" rozgrywać się będzie w latach 30. XX wieku w Los Angeles /HBO

Rok 1938. W Los Angeles nie brakuje napięć społecznych i politycznych. Kiedy makabryczne morderstwo wstrząsa miastem, detektyw Tiago Vega (Daniel Zovatto) i jego partner Lewis Michener (Nathan Lane) zostają uwikłani w niebezpieczną intrygę. Okazuje się ona odzwierciedleniem bogatej historii tego miasta: od budowy pierwszych autostrad, przez przywiązanie do folkloru meksykańsko-amerykańskiego, niebezpieczne działania szpiegowskie III Rzeszy, po początki radiowej ewangelizacji. Wkrótce Tiago i jego rodzina muszą zmierzyć się z potężnymi siłami, które zaczynają im zagrażać.

Reklama

"Dom grozy: Miasto Aniołów" to spin-off serialu "Dom grozy". Nowa produkcja atmosferą nawiązuje do popularnej serialowej historii, której akcja rozgrywała się w Londynie w epoce wiktoriańskiej.

W serialu "Dom grozy: Miasto Aniołów" występują: Daniel Zovatto ("Lady Bird"), nominowany do Złotych Globów i nagród Emmy Tony Nathan Lane ("Współczesna rodzina"), Natalie Dormer ("Gra o tron"), Kerry Bishé ("Narcos"), Rory Kinnear ("Rok za rokiem"), Adriana Barraza ("Thor"), Michael Gladis ("Mad Men"), Jessica Garza ("Six") i Johnathan Nieves.

Twórcą, scenarzystą i producentem serialu jest trzykrotnie nominowany do Oscara John Logan ("Aviator", "Gladiator"), który odpowiadał również za powstanie serialu "Dom grozy". Obowiązki producenta wykonawczego pełnił także Michael Aguilar (serial "Kidding") oraz nagrodzony Oscarem Sam Mendes ("1917") i Pippa Harris ("Droga do szczęścia") - oboje z ramienia Neal Street Productions.

Premiera serialu "Dom grozy: Miasto Aniołów" zaplanowana została na 27 kwietnia w HBO GO. Nowe odcinki dodawane będą co tydzień, w poniedziałki. Jednak już od dzisiaj przedpremierowo w serwisie dostępny jest pierwszy odcinek serialu.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy