Reklama

Dlaczego sporządniał Tomasz Karolak?

Niedawno Tomasz Karolak kupił w Warszawie apartament wart 2 mln zł. Aktor ma też wielką słabość do drogich samochodów. Lubi również egzotyczne podróże. A że wszystko to kosztuje, nic dziwnego, że nie ma serialu czy filmu, w którym nie grałby przynajmniej epizodu.

Na brak pieniędzy aktor więc nie narzeka. Ma jednak inne zmartwienia: - Ostatnio jestem porządnym, dobrze prowadzącym się facetem - ze smutkiem wyznał w jednym z wywiadów.

Ambitny dyrektor w maratonie

Reklama

A wszystko przez to, że aktor jest teraz bardzo zajęty. Obecnie pracuje na planie trzeciego sezonu "rodzinki.pl", a na przełomie maja i czerwca rozpoczyna zdjęcia do "Prawa Agaty" (oba seriale będą miały emisje we wrześniu). Poza tym pochłaniają go obowiązki dyrektora jego prywatnego teatru IMKA.

Ale to nie wszystko - aktorstwo aktorstwem, ale Tomasz Karolak ma też inne ambicje. Postanowił wystartować w Iron Triathlon Malbork. Podobno nie był zadowolony z wyników, jakie osiągnął w ubiegłym roku, kiedy startował w Herbalife Susz Triathlon.

Tym razem chce być dużo lepszy, dlatego mordercze treningi zaczął już kilka miesięcy temu. Wszystko po to, by 24 czerwca przepłynąć 950 m, przejechać rowerem 45 km i przebiec 10 km. I nie dać się pobić startującym razem z nim Bartłomiejowi Topie i Łukaszowi Grassowi.

Tata na ekranie, tata w życiu

I tak kobieciarz i imprezowicz dobrowolnie wybrał życie pracusia. Jedyny wolny czas, jaki mu pozostaje, przeznacza na spotkania z córką Lenką. Jego ostatnie kreacje w "rodzince. pl" i "Prawie Agaty" (filmowe - w tym nieszczęsny "Kac Wawa" - litościwie pominiemy) to troskliwi ojcowie, ciężko pracujący na swoje rodziny.

Wygląda na to, że wzorem granych przez siebie bohaterów i on chce jak najlepiej wypaść w tej roli. Pojawiły się nawet informacje, że Karolak zamierza wrócić do mamy Lenki, byłej modelki Violi Kołakowskiej. Mają świadczyć o tym ponoć częste wizyty aktora w mieszkaniu byłej dziewczyny oraz fakt, że mama Tomasza nakazała mu zalegalizować związek i dać wreszcie nazwisko córce (mała nazywa się Kołakowska).

Ale całkiem możliwe, że te informacje to wymysły plotkarzy. Bo aż trudno uwierzyć, że aktor wybrał cnotliwe życie, a jedyną kompromitującą sytuacją, w jakiej można go przyłapać, to brak formy podczas treningu.

Okazja czyni kobieciarza?

Szczególnie, że Karolak ma duszę romantyka i... poligamisty. Od lat rozstaje się i schodzi z byłą miłością - Magdaleną Boczarską. Różne etapy przechodził też jego związek z Kołakowską.

Z kolei podczas realizacji serialu "39 i pół" romansował z młodszą o prawie 20 lat koleżanką z planu, Magdaleną Lamparską. Nic dziwnego, że brak doniesień o kolejnych podbojach aktora niepokoi plotkarzy.

Na ich szczęście Karolak rozwiewa wątpliwości na temat tego, czy przestał być kobieciarzem. - Chciałbym nagminnie romansować, ale nie zawsze mam z kim - twierdzi. Czyli jeszcze nie wszystko stracone.

Ewa Gassen-Piekarska

TV14

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Karolak | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje