Reklama

"Diuna: Część druga" już w twoim domu! Sprawdź, gdzie obejrzeć online

Fani epickich sag science fiction mają powód do radości! Od dziś druga część "Diuny" jest dostępna online na popularnej platformie streamingowej. Kontynuacja adaptacji legendarnej powieści Franka Herberta, reżyserowana przez Denisa Villeneuve'a, jest już na wyciągnięcie ręki dla wszystkich subskrybentów.

"Diuna: Część druga" kontynuuje opowieść o młodym Paulu Atrydzie (Timothée Chalamet), który staje przed coraz większymi wyzwaniami na pustynnej planecie Arrakis. Film rozwija wątki politycznych intryg, walki o przetrwanie i mistycznych wizji, które zaintrygowały widzów w pierwszej części. W obsadzie ponownie zobaczymy rewelacyjne występy takich gwiazd jak Zendaya, Rebecca Ferguson, Oscar Isaac, Josh Brolin i wielu innych.

Reklama

"Diuna: Część druga" - gdzie obejrzeć online?

Aby obejrzeć najnowszą część "Diuny", wystarczy zalogować się na swoje konto na HBO Max. Dla tych, którzy jeszcze nie subskrybują, platforma oferuje możliwość szybkiej rejestracji, aby móc natychmiast cieszyć się dostępem do najnowszych hitów filmowych i serialowych. Dodatkowo, od soboty film będzie dostępny również na platformie Player.

Druga część "Diuny" pogłębia relacje między bohaterami oraz wprowadza nowe postacie, które odgrywają kluczowe role w walce o przyszłość Arrakis. Film znów zachwyca swoją wizualną maestrią, dzięki zapierającym dech w piersiach krajobrazom i dopracowanym efektom specjalnym. Fani mogą spodziewać się jeszcze bardziej złożonej fabuły, pełnej niespodzianek i emocjonujących momentów.  

Zobacz też:

Gorące nowości trafią na HBO Max. Epickie widowiska i kameralne hity

"Zmierzch" na nowo! Zobacz, które serwisy oferują całą sagę

Powrót do Hogwartu: Wszystkie części "Harry'ego Pottera" dostępne w jednym miejscu!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Diuna: Część druga | Timothee Chalamet | Zendaya
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama