Reklama

Diaz: Taka, jak się spodziewasz

Bestsellerowy poradnik dla rodziców "W oczekiwaniu na dziecko" autorstwa Heidi Murkoff (na całym świecie rozszedł się w nakładzie 35 mln egzemplarzy, w Polsce sprzedano aż 270 tysięcy) stał się inspiracją dla filmu "Jak urodzić i nie zwariować" w reż. Kirka Jonesa ("Niania", "Wszyscy mają się dobrze"). W jednej z głównych ról wystąpiła w nim Cameron Diaz.

Film, który od 22 czerwca gościć będzie na naszych ekranach, jest mocno zwariowaną komedią o pięciu parach, które spodziewają się potomstwa, ale nie spodziewają się, z jaką rewolucją w swoim życiu będą musiały się zmierzyć.

Reklama

W roli ciężarnej gwiazdy fitnessu Jules wystąpiła Cameron Diaz ("Aniołki Charliego", "Gangi Nowego Jorku").

- Ona jest dokładnie taka, jak się spodziewasz. Pełna życia i energii, zawsze ma uśmiech na ustach i dowcip na każdą okazję - mówił o aktorce w wywiadzie dla magazynu "More!" Matthew Morrison (serial "Glee"), grający ojca jej dziecka, Evana:

O swych niezwykle pozytywnych wrażeniach opowiadał w brytyjskiej gazecie "The Mail on Sunday" także reżyser filmu Kirk Jones: - Umówiłem się z Cameron w hotelu w Londynie i już po kilku sekundach czułem się tak, jakbyśmy znali się od lat. Jest bystra i zabawna. Wiedziałem, że będziemy się dobrze razem bawić.

A zabawa była doprawdy przednia: - W najbardziej pracowitych momentach mieliśmy na planie 36 niemowląt, do tego w 40-stopniowym upale - relacjonował Jones. Efekt tego szaleństwa - już wkrótce w kinach!

Telewizyjna guru fitnessu Jules (Diaz) i gwiazdor tanecznego show Evan (Morrison) odkryją, że ich celebryckie życie na wysokich obrotach to nic w porównaniu z przygotowaniami do porodu. Wendy (Elizabeth Banks) właśnie znajduje się w epicentrum burzy hormonów, a gromy, z imponującą precyzją, trafiają w jej męża Gary'ego (Ben Falcone). Para szuka zrozumienia wśród towarzyszy niedoli w ciążowej grupie wsparcia. Podobnie radzi sobie Alex (Rodrigo Santoro), który uczęszcza na spotkania "bracholi" - świeżo upieczonych ojców, którzy mówią, "jak to naprawdę jest". Rosie (Anna Kendrick) i Marco (Chace Crawford) mają z kolei problem z zupełnie innej beczki: co zrobić, kiedy dziecko pojawia się jeszcze przed pierwszą randką rodziców? Wszyscy oni będą musieli odpowiedzieć sobie na pytanie: Jak urodzić i nie zwariować...

Zobacz zwiastun filmu Kirka Jonesa:


Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje