Reklama

Reklama

Diane Keaton: Wieczna singielka

Diane Keaton nie była na randce od 35 lat. Aktorka przypuszcza, że jest jedyną osobą swojego pokolenia, która niemal całe życie jest singlem.

Diane Keaton zastanawia się, czy w przeszłości nie powinna była poszukać sobie miłego faceta, z którym założyłaby rodzinę

"Nie byłam na randce, nich policzę, od 35 lat. Mam wielu przyjaciół mężczyzn, ale żadnych chłopaków" - powiedziała w rozmowie z portalem Page Six.

Amerykańska aktorka Diane Keaton ma dziś 73 lata. Wcześniej była związana m.in. z Warrenem Beattym, Jackiem Nicholsonem, Woodym Allenem czy Alem Pacino. Dziś aktorka zastanawia się, czy zamiast zabiegać o miłość sławnych kolegów z planu filmowego, nie powinna była poszukać sobie miłego faceta, z którym założyłaby rodzinę.

Diane Keaton adoptowała wprawdzie dwoje dzieci: 23-letnią dziś córkę Dexter oraz 18-letniego syna Duke’a, ale nigdy nie wyszła za mąż. Stąd jej przypuszczenie, że jest jedyną osobą swojego pokolenia, która całe życie była singlem. "Żadnych randek, żadnych chłopaków, żadnych całusów" - wyznała. 

Reklama


RMF24.pl
Dowiedz się więcej na temat: Diane Keaton

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje