Reklama

Dereszowska gra z chłopakiem

"Byłam bardzo ciekawa tej współpracy, bo nigdy dotąd nie mieliśmy okazji stanąć razem na planie" - tak Anna Dereszowska opowiada o grze ze swym życiowym partnerem Piotrem Grabowskim.

Aktorska para w komedii "Komisarz Blond i wszystko jasne" Pawła Czarzastego wciela się w szpiegowskie małżeństwo, które zamieszane jest w międzynarodową aferę.

Reklama

"Granie ze swoją partnerką ma swoje dobre strony. Rozumiemy się niemalże bez słów, a ponadto mamy więcej czasu dla siebie" - przyznał Piotr Grabowski, zaś Anna Dereszowska dodała: "Byłam bardzo ciekawa tej współpracy, bo nigdy dotąd nie mieliśmy okazji stanąć razem na planie. Oboje, co prawda graliśmy w "Twierdzy szyfrów", ale nie mieliśmy tam wspólnych scen. Póki co mamy podobną wizję tego, co gramy i mam nadzieję, że nie będzie kłótni na planie. Trzeba mnie tylko poskramiać, bo jestem ciocia dobra rada i często nieproszona udzielam wszystkim wskazówek" - żartowała aktorka, którą podczas zdjęć zastaliśmy w bardzo dwuznacznej sytuacji z filmowym Jankiem Blondem.

W postać tę wciela się Mariusz Pujszo, który jest także autorem scenariusza. "Bohater ten jest nieco podobny do mnie. Trochę śmieszny, trochę fajtłapa, ale to co robi, robi z pasją. Na drodze do celu stają mu nie ludzie, lecz rzeczy" - opowiada Mariusz Pujszo. "Uwielbiam komedie grane na poważnie, gdzie wszystko jest bardzo prawdopodobne, a postaci reagują prawdziwie, nie puszczają oka do widza. I mam nadzieję, że ten film taki właśnie będzie".

Zdjęcia odbywały się w malowniczym Rynie i jego mazurskich okolicach, nic więc dziwnego, że oprócz pracy aktorzy znaleźli chwilę, by pospacerować i pooddychać świeżym powietrzem, w końcu to zielone płuca Polski. Film wejdzie na ekrany prawdopodobnie pod koniec roku, a oprócz odtwórców głównych ról, wystąpią także: Marian Dziędziel, Marek Włodarczyk, Piotr Zelt, Mirosław Zbrojewicz i Karolina Gorczyca.

AKPA

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Dereszowska | chłopaki | grań | Nie | granie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje