Reklama

Dennis Hopper jako Frank Sinatra

Dennis Hopper ("Blue Velvet") pokonał Seana Penna ("I Am Sam") i Kevina Bacona ("Ludzie honoru") w batalii o szansę wcielenia się w postać Franka Sinatry. Prace na planie filmu, opowiadającego o pewnym epizodzie z życia słynnego artysty, rozpoczną się w październiku tego roku.

Film będzie nosił tytuł "The Night We Called It a Day". O przygotowaniach do tej produkcji informowaliśmy już w kwietniu.

Reklama

Akcja opowieści rozgrywać się będzie w 1974 roku podczas wizyty słynnego piosenkarza w Australii. Tournée zakończyło się w połowie swego trwania, kiedy to Sinatra obraził jednego z dziennikarzy. Po tym incydencie artysta nie mógł opuścić Australii i wrócić do USA, zanim oficjalnie nie przeprosi reportera. Potem słynny piosenkarz został poproszony o powrót do USA.

Zmienił się reżyser filmu. Początkowo miał nim być brytyjski twórca Nik Powell. Jednak w czwartek, 8 sierpnia, magazyn The Hollywood Reporter podał, że film wyreżyseruje Paul Goldman. Autorami scenariusza są Michael Thomas i Peter Clifton.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: frank szwajcarski | film | Dennis

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje