Reklama

Demi Moore z córkami w zmysłowej sesji w bikini

Demi Moore nie przestaje zachwycać! Ostatnio w sieci pojawiły się efekty sesji zdjęciowej, która promuje linię strojów kąpielowych. W projekcie pojawiły się również jej córki. Wspólne fotografie zrobiły ogromne wrażenie na internautach!

Demi Moore cieszy się niesłabnącą popularnością od lat. 58-latka ma w swoim filmowym dorobku dziesiątki ról (m.in.: "Uwierz w ducha", "Niemoralna propozycja", "Aniołki Charliego", "G. I. Jane", "Ludzie honoru", "W sieci", "Szkarłatna litera"), za które niejednokrotnie zdobywała najbardziej prestiżowe nagrody. Ostatnio jednak zaprezentowała się fanom z całego świata w roli modelki. W swoim najnowszym projekcie pojawiła się w wyjątkowym towarzystwie.

Światowej sławy aktorka prywatnie jest mamą trzech dorosłych córek, które są owocami jej związku z Brucem Willisem. To właśnie Rumer, Scout i Tallulah pojawiły się u boku pięknej mamy. Wszystkie panie wzięły udział w niezwykle zmysłowej sesji zdjęciowej, która promuje nową linię strojów kąpielowych. Aktorka przyznaje, że możliwość pracy z pociechami była dla niej niezwykle ważna.

Reklama

"Dziś jest ten dzień! Jestem bardzo podekscytowana, że w końcu mogę pokazać wam nową kampanię reklamową firmy Andie i podzielić się efektami tego projektu z ludźmi, których kocham. (...) Zależało mi na włączeniu moich córek do tej kampanii i mam nadzieję, że inni wezmą ze mnie przykład - wykorzystają w swoim życiu okazje do nawiązywania wspaniałych relacji i będą cieszyć się każdą spędzoną chwilą z ludźmi, których się kocha" - przyznaje Demi Moore.

Przeczytaj artykuł na stronach RMF!

Katarzyna Solecka

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Demi Moore
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy