Reklama

Reklama

Demi Lovato twierdzi, że miała osobiste spotkanie z UFO

Demi Lovato promuje swój nowy serial dokumentalny "Unidentified With Demi Lovato" z tej okazji przypomniała, że miała kiedyś bliskie spotkanie z istotami pozaziemskimi w Parku Narodowym Joshua Tree w Kalifornii.

Demi Lovato

Demi Lovato przechodzi przemianę duchową i poszukuje prawdy o sobie oraz o świecie. Poszukiwania te pozwoliły jej odkryć, że jest osobą niebinarną, co ogłosiła w maju tego roku na Twitterze. "Codziennie budzimy się i otrzymujemy szansę, aby być tym, kim chcemy. Większość życia dorastałam na waszych oczach. Widzieliście dobre i złe momenty oraz wszystko pomiędzy. Z dumą chciałam wyznać, że identyfikuję się jako osoba niebinarna i oficjalnie zmienię zaimki określające moją osobę na neutralne płciowo" – wyznała.

Efektem przemiany jest także zaangażowanie w nowe projekty zawodowe, na przykład w serial dokumentalny "Unidentified With Demi Lovato", który będzie miał premierę już 30 września na amerykańskiej platformie streamingowej Peacock. Gwiazda jest producentem wykonawczym projektu, a także wystąpiła w nim razem z siostrą Dallas Lovato i najlepszym przyjacielem Matthew Scottem Montgomerym. 

Reklama

"Unidentified With Demi Lovato" - o czym będzie serial?

Twórcy produkcji spróbują odkryć prawdę o UFO. Przy okazji zbliżającej się premiery gwiazda przypomniała historię ze swojego życia, gdy jej zdaniem miała kontakt z istotami pozaziemskimi.

"Wyszliśmy na pustynię w parku narodowym Joshua Tree i w pewnym momencie zobaczyłam/em niezwykłą niebieską kulę, która znajdowała się w odległości około 50 stóp (15 metrów przyp. red.) ode mnie, może mniej. Unosiła się nad ziemią na wysokości 10 lub 15 stóp (3,5-5 metrów - przyp. red.), wyraźnie trzymała się ode mnie z daleka. To było piękne i niesamowite przeżycie" – wyznała Lovato podczas wywiadu dla serwisu Eonline.

Z kolei w rozmowie z Entertainment Weekly aktorka wyznała, że nie był to jej pierwszy kontakt z istotami pozaziemskimi. Spotkała UFO również w czasie świętowania swoich 28. urodzin w 2020 roku. "Nawiązałam/em kontakt z obcymi i było to wręcz oszałamiające doświadczenie. Obserwowaliśmy gwiazdy i nagle coś niezwykłego pojawiło się bezpośrednio nad nami na niebie, ogromne światła, które tworzyły znak zapytania. Od tego czasu zaczęłam/em bardziej się temu tematowi przyglądać i chciałam/em zrobić o tym program" – powiedziała.

Demi Lovato rozpoczęła karierę jako dziecięca gwiazda filmów Disney Chanel, a gdy skończyła 16 lat, wydała pierwszą poprockową płytę. Jej kariera muzyczna i show-biznesowa rozwijała się bardzo dynamicznie, niestety artystce nie udało się uniknąć uzależnienia od narkotyków i alkoholu, które w 2018 roku nieomal skończyło się dla niej tragicznie. Gwiazda po przedawkowaniu opioidów w stanie zagrażającym życiu trafiła do szpitala, w kolejnych dniach i tygodniach przeszła trzy udary i atak serca. Gdy stan jej zdrowia ustabilizował się, przeszła odwyk.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje