Reklama

David Duchovny zaskoczy widzów

David Duchovny ("Z Archiwum X: Syn") uprzedził swoich fanów, że mogą być zaskoczeni jego wyglądem oraz sposobem gry w najnowszym filmie "The TV Set". Aktor bardzo zmienił się na potrzeby nowej roli.

Duchovny ostrzega widzów, że nie zobaczą już postaci podobnej do Foxa Muldera. Aktor w "The Tv Set" zmienił przede wszystkim swój wygląd. Nigdy wcześniej nie musiał tego robić na potrzeby filmu.

Reklama

Aktor ma nadzieję, że jego wysiłki się opłacą i w końcu będzie mógł uwolnić się od długoletniego wizerunku jaki wykreował sobie w "Z Archiwum X".

"To był pierwszy przypadek w mojej karierze, kiedy zostałem poproszony o zmianę wyglądu oraz sposobu zachowania" - powiedział Duchovny.

"Jeśli myśleliście, że w moim przypadku nie jest to możliwe, będziecie bardzo zaskoczeni" - dodaje aktor.

Nowy film Duchovnego wyreżyserował Jake Kasdan, który na swoim koncie ma m. in. "Efekt zero" z Bille Pullmanem i Ryanem O' Nealem.

Film opowiada o początkującym reżyserze, który dostał życiową szansę wyreżyserowania pierwszego odcinka nowego serialu telewizyjnego. Ogromna szansa okazuje się jednak wielkim koszmarem. Reżyser musi radzić sobie z bezmyślnymi producentami filmowymi, beznadziejnymi aktorami i pozostałą przydzieloną mu ekipą, która do projektu nadaje się raczej średnio.

WENN

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje