Reklama

Reklama

Darren Aronofsky chwali swoją partnerkę Jennifer Lawrence

​Darren Aronofsky pochwalił swoją partnerkę Jennifer Lawrence. Jak przyznał - największą jej zaletą jest nieustająca szczerość.

Jennifer Lawrence

Romans pary zaczął się na planie psychologicznego horroru "mother!". Lawrence w obrazie wyreżyserowanym przez Aronofskiego zagrała jedną z głównych ról.

W rozmowie z "Britain Daily Mail" Aronofsky skomentował życiową postawę swojej ukochanej. Jego zdaniem tym, co przyniosło aktorce największą popularność, jest jest ogromna szczerość.

"Jest jedną z najbardziej szczerych osób na planecie. Dlatego chyba ludzie tak uwielbiają ją jako publiczną personę. Bo po prostu jest tym, kim jest. Nie odgrywa roli. Jeśli czegoś nie rozumie, albo z czymś się nie zgadza, to mówi o tym prosto z mostu" - przyznał reżyser.

Reklama

W "mother!" Lawrence gra ciężarną gospodynię, która razem z mężem (Javier Bardem) bierze się za odnowę domku na wsi. Do lokum wprowadzają się też inni, tajemniczy współlokatorzy. Wtedy historia zaczyna się robić coraz bardziej dziwna i niebezpieczna.

Aronofsky zaznaczył, że nie był od początku pewny, czy rola będzie pasowała do Lawrence. Aktorka znana jest raczej z grania silnych, heroicznych kobiet jak np. Katniss Everdeen z “Igrzysk śmierci".

“Nie sądzę, że kiedykolwiek wcieliła się w postać tak wycofaną i asekuracyjną" - dodał reżyser.

Jego wątpliwości zostały jednak rozwiązane już na początku zdjęć. Aktorka pokazała wtedy takie umiejętności, o których Aronofsky - jak sam przyznał - nie miał wcześniej pojęcia.

W wywiadzie dla "Vogue" romans z autorem "Czarnego łabędzia" (2010) skomentowała sama Lawrence. Nowy związek porównała do wcześniejszych, miłosnych relacji.

"Byłam wcześniej w związkach, w których cały czas czułam się zdezorientowana. Z nim nigdy się tak nie czuję" - powiedziała.

Polska premiera "mother!" zaplanowana jest na 3 listopada. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje