Reklama

Daniel Radcliffe przyznaje: Czytał fanfiction z "Harry'ego Pottera"

Na zaproszenie serwisu "Vanity Fair" Daniel Radcliffe poddał się badaniu wariografem. Towarzyszyli mu aktorzy Jonathan Goff i Lindsay Mendez. Podczas badania odtwórca roli Harry'ego Pottera przyznał, że zdarzyło mi się googlować swoje nazwisko. Czytał także opowiadania fanów z uniwersum młodego czarodzieja — w tym te, w który tytułowy bohater romansował ze swoim nemezis, Draco Malfoyem.

W ramach zabawy aktorzy przepytywali się nawzajem. Goff od razu spytał Radcliffe'a, czy wpisywał swoje nazwisko w wyszukiwarce Google. Filmowy Harry Potter przyznał się do tego bez wahania. "Znaczy, nie ma sensu [...] kłamać, prawda?" - racjonalizował swoje zachowanie Radcliffe. 

Następnie Goff spytał go, czy czytał kiedyś fanfiction z uniwersum młodego czarodzieja. Znów otrzymał twierdzącą odpowiedź. "Oczywiście, jesteś świadomy, że [w twórczości fanów] jest sporo swatania Harry'ego i Draco. Więc przeczytałem o tym co nieco". 

Reklama

Radcliffe przyznał, że zdarzało mu się trafić na opowiadania o sobie. Niektóre były bardzo dziwne. W jednym "miał specjalne piwo warzone specjalnie dla niego przez mnichów w opactwie gdzieś w Belgii". 

 W kolejnym jego asystent trzymał scenariusze przed lustrem, by gwiazdor "Zaginionego miasta" mógł je czytać podczas charakteryzacji. "To nie ma [...] sensu, ponieważ nie dałbym rady przeczytać lustrzanego odbicia pisma" - śmiał się aktor. "Lista jest bardzo długa" - dodał.  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Daniel Radcliffe | Harry Potter
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy