Reklama

Daniel Radcliffe: Nagi powrót na Broadway?

Daniel Radcliffe przygotowuje się do powrotu na deski Broadwayu. Aktor nie wyklucza, że w sztuce "Privacy" zobaczymy go bez ubrania.

Daniel Radcliffe przygotowuje się do powrotu na deski Broadwayu. Aktor nie wyklucza, że w sztuce "Privacy" zobaczymy go bez ubrania.
Daniel Radcliffe zerwał z wizerunkiem okularnika z magiczną różdżką /Nicholas Hunt /Getty Images

26-letni Brytyjczyk, znany dzięki roli Harry'ego Pottera w ekranizacjach książek J.K. Rowling, zadebiutował na Broadwayu w 2008 roku występem w sztuce "Equus". Wcielił się w niej w postać młodego, zakompleksionego chłopca - Alana Stranga, który przeżywa... erotyczną fascynację końmi.

Recenzentów najbardziej interesował jednak fakt, że w jednej ze scen Radcliffe pojawia się na scenie nago.

Teraz aktor wróci na deski Broadwayu w sztuce The Public Theater "Privacy". Fabuła spektaklu zależeć będzie w dużej mierze od od reakcji publiczności.

Reklama

Podczas wizyty w programie "The Late Show with Stephen Colbert" Radcliffe został zapytany, czy znów zobaczymy go bez ubrania. "Jedną z najlepszych rzeczy dotyczących tego spektaklu jest to, że będzie się zmieniał w zależności od tego, co zrobi widownia. Kto wie? Zobaczymy, co się stanie" - enigmatycznie odparł Radcliffe.

Aktor zapytany został także o to, czy zamierza zobaczyć sztukę "Harry Potter i przeklęte dziecko", która właśnie miała premierę na West Endzie. Akcja spektaklu rozgrywa się 19 lat po wydarzeniach opisanych w książce "Harry Potter i Insygnia Śmierci".

"Słyszałem, że jest fantastyczne" - powiedział o przedstawieniu. "Czuję jednak, że siedząc na widowni rozpraszałbym uwagę entuzjastów Harry'ego Pottera" - dodał aktor. 

Pochwalił też Jamiego Parkera, który w spektaklu wciela się w dorosłego Harry'ego Pottera. "Być może wszystkie te pytania spadną teraz na jego barki? Niech on robi teraz za Pottera dla dziennikarzy" - zakończył Radcliffe.

WENN
Dowiedz się więcej na temat: Daniel Radcliffe

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy