Reklama

Reklama

Daniel Craig otrzymał wyjątkowe wyróżnienie!

Daniel Craig, który pięciokrotnie zagrał rolę Jamesa Bonda, został wyróżniony w niezwykły sposób. Aktorowi nadano honorowy stopień komandora porucznika Royal Navy. W ten sposób symbolicznie zrównał się stopniem z fikcyjnym agentem 007, który też jest komandorem.

Daniel Craig, który pięciokrotnie zagrał rolę Jamesa Bonda, został wyróżniony w niezwykły sposób. Aktorowi nadano honorowy stopień komandora porucznika Royal Navy. W ten sposób symbolicznie  zrównał się stopniem z fikcyjnym agentem 007, który też jest komandorem.
Daniel Craig /Matt Crossick/Press Association/East News /East News

Daniel Craig został mianowany honorowym komandorem porucznikiem przez admirała Tony’ego Radakina. "Daniel Craig jest dobrze znany z tego, że od 15 lat gra komandora Bonda, oficera marynarki wojennej, który dba o bezpieczeństwo Wielkiej Brytanii podczas misji na całym świecie. To właśnie robi prawdziwa Królewska Marynarka Wojenna na co dzień, używając technologii i umiejętności w taki sam sposób, jak sam Bond" - stwierdził w oświadczeniu admirał.

Flota Royal Navy była zaangażowana w postanie najnowszego filmu o przygodach Jamesa Bonda. W trailerze "Nie czas umierać" zobaczyć można niszczyciela rakietowego typu 45.

Reklama

Aktor wyznał, że wielkim przywilejem i zaszczytem jest dołączenie do najstarszej służby w brytyjskich siłach zbrojnych. Jako komandor porucznik chce wspierać pracowników tej instytucji i ich rodziny. Daniel Craig miał okazję poznać nie tylko admirała Radakina, ale również Francesa Bonda, oficera, który pracuje na co dzień w kwaterze Królewskiej Marynarki Wojennej w Portsmouth.

"Nie czas umierać" - premiera, zwiastun

Do polskich kin 25. część historii agenta 007 trafi 1 października. Będzie to ostatni film z Daniel Craigiem jako odtwórcą roli Jamesa Bonda.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Daniel Craig | James Bond

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL