Reklama

Czuje się jak schizofreniczka

Thandie Newton nazwała swoją karierę "schizofreniczną". Takie wrażenie wywiera na niej wcielanie się w bardzo wiele całkowicie różnych ról.

38-letnia brytyjska aktorka, której rodzice pochodzą z Zimbabwe, ma na swoim koncie role m.in. porzuconej kochanki w komedii "Gazu mięczaku, gazu" (2007) oraz podstępnej księgowej w kryminale Guy'a Ritchiego "Rock'N'Rolla" (2008).

Reklama

Newton uważa, że przyjmowanie zróżnicowanych propozycji pozwala jej rozwijać się i doskonalić swoje umiejętności.

- Jako aktorka zawsze próbuję grać tak wiele różnych ról, jak to tylko możliwe - powiedziała. - Szczerze mówiąc, generalnie opisałabym moją karierę jako troszkę schizofreniczną, ponieważ nigdy nie zdarza mi się robić tego samego dwa razy.

Newton jakiś czas temu zagrała w komedii Bena Millera "Huge", która wkrótce ukaże się na DVD. Partnerowała Johnny'emu Millerowi oraz Noelowi Clarke'owi.

Aktorka uważa, że dzięki roli agentki Kris stała się "naprawdę zabawna", na co wpływ miało przygotowywanie się do pracy na planie i obserwowanie, jak powstaje komedia.

- Oczywiście komicy są bardzo zabawnymi ludźmi w ogóle, jednak całkiem inaczej zachowują się, gdy nie są w blasku reflektorów - zauważyła Newton. - Na planie muszą być bardzo skupieni i skoncentrowani na pracy. Ludzie nie zdają sobie sprawy, że nie musisz być zabawny z natury, żeby występować w komedii. Musisz się tego dopiero nauczyć. To coś, co zrozumiałam dzięki tej roli.

Film "Huge" opowiada historię zwaśnionego duetu komików, którzy w Londynie przemieszczają się z miejsca na miejsce, organizując krótkie przedstawienia. Chcą w ten sposób zdobyć sławę i popularność, jednak okazuje się to nie takie proste, jak bohaterom na początku się wydawało.

Komedia z Thandie Newton ukaże się na DVD 3 października.

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Zastanawiasz się, jak spędzić wieczór? A może warto obejrzeć film? Sprawdź nasz repertuar kin!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Thandiwe Newton | czuj | kariera | aktorka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje