Reklama

Czego nie wiemy o Blake Lively?

Okrzyknięta ikoną stylu, najlepiej ubraną aktorką Hollywood, trendsetterką. Zjawiskowo piękna Blake Lively nie korzysta ze sztabu stylistów, swoje kreacje na wielkie wyjścia dobiera sama. Jesienią zobaczymy ją w roli eleganckiej kobiety z klasą o nienagannym stylu w filmie "Zwyczajna przysługa". Grana przez nią Emily będzie też niezwykle tajemnicza, a jej zaginięcie wzbudzi wiele kontrowersji.

Blake Lively w scenie z filmu "Zwyczajna przysługa"

W ostatnich dniach świat obiegło zdjęcie nastoletniej aktorki przebranej za jedną ze Spice Girls oraz informacja, że była fanką girlsbandu. To nie jedyna ciekawostka z życia Blake Lively, która może zaskoczyć fanów.

Reklama

W liceum była bardzo aktywna, udzielała się jako przewodnicząca klasy, była cheerleaderką i należała do chóru szkolnego. Nie wiązała swojej przyszłości z aktorstwem. Na castingi zaczęła chodzić, żeby nie robić przykrości bratu, który w jej imieniu aranżował jej przesłuchania.

Niewiele brakowało, a kariera Lively potoczyłaby się inaczej. Kiedy producenci zadzwonili do niej z informacją, że wygrała casting do roli Sereny w "Plotkarze" początkowo odmówiła, ponieważ chciała iść na studia. Na planie nie przyjaźniła się z odtwórczynią roli Blake Waldorf - Leighton Meester. Była natomiast związana z Pennem Badgleyem - serialowym Dannem. Po rozstaniu musieli nadal pracować razem na planie, więc trzymali je w tajemnicy.

Ponadto Lively uwielbia grać w Guitar Hero. Nie pije alkoholu, za to świetnie gotuje.

Przyjaźni się z Florence Welch (Florence and the Machines). Piosenkarka wystąpiła na weselu Blake Lively i Ryana Reynoldsa. Aktorka tak się zasłuchała w śpiew Welch, że wypaliła sobie dziurę w sukni sztucznym ogniem.

Pierścionek zaręczynowy aktorki z 12 karatowym różowym diamentem jest wart 2 miliony dolarów. Blake i Ryan chcą mieć dużo dzieci, póki co mają dwie córki - przy obu porodach obecny był Ryan.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Blake Lively | Zwyczajna przysługa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje