Reklama

"Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu": Seria zegarków dla fanów filmu

Citizen Marvel Black Panther - tak nazywa się kolekcjonerski model zegarka, nawiązujący do filmu "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu", który od 11 listopada można oglądać w polskich kinach.

Citizen Marvel Black Panther - tak nazywa się kolekcjonerski model zegarka, nawiązujący do filmu "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu", który od 11 listopada można oglądać w polskich kinach.
Kadr z filmu "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu" /materiały prasowe

"Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu": Zegarki dla fanów filmu

Koperta zegarka inspirowanego kontynuacją filmu "Czarna Pantera" jest wykonana ze srebrnego stopu Super Titanium. Cyferblat, chroniony przez zarysowaniami szafirowym szkłem, zdobi wizerunek maski głównego bohatera, a na deklu wygrawerowano słowa okrzyku bojowego "Wakanda Forever".

Zegarka nie trzeba ani nakręcać, ani wymieniać w nim bateryjki, bo mechanizm, za sprawą technologii Citizen Eco-Drive, zasilany jest naturalnym i sztucznym światłem

Reklama

Cena w sklepie internetowym Citizen wynosi 399 funtów, czyli ok. 2150 zł.

"Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu" to druga część nagranego w 2018 roku filmu "Czarna Pantera", w którym główną rolę zagrał Chadwick Boseman. Aktor zmarł w sierpniu 2020 po trwającej cztery lata walce z rakiem.

Z szacunku dla niego twórcy drugiej części zdecydowali, że rola, którą grał w "Czarnej Panterze", nie zostanie powierzona innemu aktorowi.

"Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu": Fabuła, obsada, recenzja, zwiastun

"Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu" to kontynuacja filmu Ryana Cooglera z 2018 roku, który zdobył nominację do Oscara w kategorii najlepszy obraz.

Po śmierci króla T'Challi, królowa Ramonda (Angela Bassett), Shuri (Letitia Wright), M'Baku (Winston Duke), Okoye (Danai Gurira) i Dora Milaje (Florence Kasumba) stają w obronie swojego ludu przed interwencją światowych mocarstw. Otwierając nowy rozdział swojej historii, mieszkańcy Wakandy łączą siły z War Dog Nakią (Lupita Nyong'o) i Everettem Rossem (Martin Freeman), by wytyczyć nowy kierunek dla swojego królestwa.

Na ekranach polskich kin film zadebiutował 11 listopada 2022 roku.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy