Reklama

Reklama

"Cruella" w Hollywood: Pierwsza premiera od ponad roku! Emma Stone na czerwonym dywanie

Światowa premiera filmu "Cruella" odbyła się w El Capitan Theater w Los Angeles. Choć wydarzenie było mniej spektakularne niż zwykle z powodu dystansu społecznego i innych zasad bezpieczeństwa, to była to pierwsza premiera z czerwonym dywanem od momentu rozpoczęcia kryzysu związanego z pandemią COVID-19. "Dość surrealistyczne uczucie" - skomentowała Emma Stone, odtwórczyni tytułowej roli.

Nowa produkcja Disneya to historia o buntowniczych początkach legendarnej Cruelli de Mon w reżyserii Craiga Gillespiego. W rolę główną wcieliła się Emma Stone, zdobywczyni Oscara za rolę w filmie "La La Land". 

"To bardzo ekscytujące. I dość surrealistyczne uczucie. To pierwszy raz od półtora roku, gdy ubrałam się specjalnie na premierę na czerwony dywan. Mam wrażenie, że mam halucynacje" - mówiła Emma Stone na światowej premierze filmu "Cruella".

"Cieszę się bardzo, że możemy pokazać ten film. Wszyscy jesteśmy naprawdę z niego dumni, a praca przy nim była wspaniałym przeżyciem. Nie mogę się doczekać, kiedy ludzie go zobaczą" - dodała aktorka.

Reklama

"Cruella" - długo wyczekiwana premiera

Akcja "Cruelli" rozgrywa się w Londynie w latach 70. XX wieku w trakcie punkrockowej rewolucji. Opowiada historię Estelli, bystrej i kreatywnej dziewczyny, zdeterminowanej, by zyskać sławę dzięki swoim projektom. Zaprzyjaźnia się z parą młodych złodziei i razem żyją na londyńskich ulicach. Pewnego dnia talent Estelli do mody przyciąga wzrok Baronessy von Hellman, legendy mody, granej przez dwukrotną zdobywczynię Oscara Emmę Thompson. Ich relacja wprawi w ruch bieg wydarzeń, które sprawią, że Estella przejdzie na nikczemną stronę i stanie się żądną zemsty Cruellą.

Film pojawi się wkrótce także na polskich ekranach. Datę premiery wyznaczono na 28 maja. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Cruella

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje