Reklama

Reklama

Cobie Smulders: W ciąży z ojcem 533 dzieci

Znana z serialu "Jak poznałem waszą matkę" Cobie Smulders poprowadzi syna polskiego emigranta za rączkę przez jego usiane złymi decyzjami życie. Komedia "Wykapany ojciec" trafi na polskie ekrany już 7 lutego.

Dave Wozniak 20 lat temu zarabiał jako dawca banku nasienia. Nie rozważał konsekwencji, liczyła się forsa. Dziś David niewiele się zmienił - jest beztroskim, sympatycznym i niezbyt odpowiedzialnym facetem, zupełnie nie przygotowanym na wiadomość, że jest ojcem 533 dorosłych już dzieci, z których 142 złożyło pozew o ujawnienie tożsamości ojca... czyli Dave'a. W jednej chwili jego życie staje na głowie, a jedno staje się pewne - nigdy nie będzie mógł już narzekać na samotność... Tym bardziej, że jego dziewczyna jest w ciąży.

Do roli Emmy, dziewczyny Davida, twórcy chcieli zatrudnić aktorkę, która potrafiłaby stawić czoło Vince'owi Vaughnowi (David) zarówno w kontekście dramaturgicznym, jak i komediowym. Cobie Smulders udowodniła im, że potrafi być na ekranie w równej mierze twarda i emocjonalnie krucha "Na samym początku filmu David i Emma znajdują w mocnym konflikcie, kłócą się ze sobą" - opowiada reżyser Ken Scott. "Bardzo ważne było, żeby widzowie poczuli, że istniała między nimi niegdyś bardzo mocna więź, że mimo wszystko są dla siebie stworzeni, że się naprawdę kochają. Cobie znakomicie sobie z tym poradziła" - dodaje Scott. "Musiała być również w stanie wprowadzić na ekran trochę komediowego luzu, żeby jej postać nie stała się zbyt dramatyczna. Ta dziewczyna ma naprawdę ma wielki talent".

Reklama

Filmowa Emma doskonale zdaje sobie sprawę z wad Davida i desperacko pragnie, by jej mężczyzna nareszcie dorósł do życiowej odpowiedzialności. Fakt, że jest w ciąży z jego dzieckiem, dodatkowo komplikuje sprawę.

"Każdej nocy David przychodzi pod jej dom i próbuje się z nią pogodzić. Przez jakiś czas nie dawał znaku życia, choć Emma starała się z nim skontaktować, żeby mu powiedzieć o ciąży" - wyjaśnia Smulders. "Jest funkcjonariuszką policji i zastanawia się, czy chce, aby taki facet był ojcem jej dziecka. Czy będzie potrafił ich oboje utrzymać? Czy będzie dobrym ojcem?".

"Ona również przechodzi wielką przemianę, musi nauczyć się ufać Davidowi" - dodaje aktorka, której bohaterka postanawia dać protagoniście "Wykapanego ojca" ostatnią szansę. "David jest zbyt milusiński, jest jednym z tych facetów, których nie da się nie lubić, ale nie jest osobą odpowiedzialną. Dla kogoś takiego jak Emma, osoby żyjącej wedle ścisłego kodeksu, stawiającej na perfekcyjną organizację, taki związek potrafi być mocno frustrujący" - podkreśla Smulders.


Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

Zobacz nasze podsumowanie 2013 roku

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Cobie Smulders | Wykapany ojciec | Wykapany Ojciec

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy