Reklama

Reklama

"Co Ty wiesz o swoim dziadku?": Zac Efron odpowiada

Zac Efron i Robert De Niro to bohaterowie komedii "Co Ty wiesz o swoim dziadku?". Produkcja debiutuje na ekranach polskich kin 22 stycznia, w Dzień Dziadka, a dziadek w tym filmie jest zdecydowanie inny niż wszyscy...

Robert De Niro i Zac Efron w filmie "Co Ty wiesz o swoim dziadku?"

Zastanawialiście się kiedyś, czy na pewno wszystko wiecie o swoich dziadkach? Możecie się zdziwić.

Dick Kelly (Robert De Niro) to dziadek zdecydowanie inny niż wszyscy. Jest emerytowanym generałem amerykańskiej armii i świeżo upieczonym wdowcem. Po śmierci swojej ukochanej żony postanawia wykorzystać resztę życia i bawić się do upadłego. Jego ulubione powiedzenie to: "Fuck, fuck, fuck. I wanna fuck". W scenariusz swoich rubasznych poczynań wpisuje swojego spokojnego i dobrze wychowanego wnuczka, Jasona (Zac Efron).

Młodzieniec szykuje się do ślubu z córką swojego szefa, a zaraz po ślubie ma przejąć stery w biznesie. Jego narzeczona jest perfekcyjna. Sam zresztą też jest perfekcyjny. Zawsze idealnie ubrany - koszulka polo i dopasowany sweterek to jego znaki rozpoznawcze. W zestawieniu ze swoim dziadkiem wychodzi na nudziarza. Czy dziadek odmieni życie młodzieńca? Na pewno wywróci je do góry nogami.

Reklama

"Dick to najfajniejsza postać filmu. Zagrał go genialny Robert De Niro. Obserwowałem, jak tworzy tę postać i było to wspaniałe doświadczenie. Jestem jego ogromnym fanem, widziałem wiele filmów z jego udziałem" - wyznaje Zac Efron.

"Robert De Niro zajmuje się aktorstwem tak długo, że stał się prawdziwą ikoną, ale nie widziałem go chyba jeszcze w takiej roli. Popuścił wodze fantazji. Samo obserwowanie go w akcji było bardzo ekscytujące, a ja mogłem w tym dodatkowo uczestniczyć i być jego partnerem. Potrafi zagrać każdego" - dodaje z przekonaniem.

Zac przyznaje, że jego zdaniem, "Co Ty wiesz o swoim dziadku?" to film dla każdego widza.

"Chciałbym, żeby na naszym filmie widzowie śmiali się do rozpuku. Uważam, że ten film jest przezabawny i naprawdę fajnie zrealizowany. Bawi się schematami. I gra w nim jeden z  najlepszych aktorów wszech czasów. Ten film jest jak beczka śmiechu" - mówi.

Film wyreżyserował Dan Mazer, który ma na swym koncie takie produkcje, jak "Daję nam rok" czy "Borat". Autorem scenariusza  jest John Phillips. U boku Zaca Efrona i Roberta De Niro pojawiają się młode i ponętne aktorki: Zoey Deutch, Aubrey Plaza i Julianne Houg.

Polscy widzowie mogą oglądać film od 22 stycznia.


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje