Reklama

Reklama

Co się stało z jego żoną?

W piątek, 24 września, rozpoczął się drugi etap zdjęć na planie filmu "Zniknięcie" Adama Uryniaka, który jest ekranizacją serii opowiadań "Kunicki", pochodzących z powieści Olgi Tokarczuk "Bieguni".

Pierwszego dnia ekipa filmowa realizuje plenerowe zdjęcia w Kryspinowie pod Krakowem. W dalszej kolejności planowane są zdjęcia w samym Krakowie, m.in. na Rynku i Kazimierzu. Prace w drugim etapie potrwają około dwóch tygodni.

Głównym bohaterem filmu Uryniaka, który zdecydował się na ekranizację opowiadań: "Kunicki. Woda", "Kunicki. Woda II" oraz "Kunicki. Ziemia", jest zbliżający się do trzydziestego roku życia mężczyzna, którego poukładany i spokojny świat rozpada się z chwilą zaginięcia jego żony.

Rozpaczliwe próby odkrycia, co się tak naprawdę stało, okazują się nieudane i sprowadzają jedynie kolejne katastrofy. Próbując rozwikłać zagadkę, bohater popada w coraz większy obłęd, który powoli niszczy jego życie.

Reklama

W rolę Kunickiego wciela się Michał Chołka, absolwent wydziału aktorskiego PWST w Krakowie.

Oprócz niego głowne role w filmie grają: Katarzyna Zawiślak-Dolny, Kornelia Trawkowska, Krzysztof Kluzik, Barbara Szałapak oraz Jerzy Trela.

Reżyser, związany z krakowską grupą filmową Butcher's Films, planuje zrealizować dramat psychologiczny, skupiający się przede wszystkim na przeżyciach głównego bohatera i jego narastającej obsesji.

Przypomnijmy, że pierwszy, nadmorski etap zdjęć odbywał się w czerwcu w Sarbinowie, Chłopach, Świbnie i Koszalinie.

Premiera "Zniknięcia" planowana jest na luty 2011 roku.

Patronem medialnym filmu jest INTERIA.PL.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Zniknięcie | Adam Uryniak | etap | żona

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy