Reklama

Reklama

Clooney i Sorvino w remake'u

W Hollywood trwają przygotowania do kolejnego remake'u. Tym razem postanowiono ponownie przenieść na ekran komedię z 1964 roku "Send Me No Flowers" ("Nie przynoś mi więcej kwiatów"). Przed laty główną postać kreował Rock Hudson, teraz na ekranie ma pojawić się w głównej roli George Clooney. Jego ekranową partnerką będzie Mira Sorvino, laureatka Oscara za rolę w filmie Woody'ego Allena "Jej wysokość Afrodyta".

Film opowiada historię pewnego hipochondryka ( w tej roli George Clooney), który głęboko wierząc w to, że niebawem umrze, postanawia jeszcze przed śmiercią znaleźć godnego siebie następcę dla swej ukochanej żony (Mira Sorvino).

Twórcy scenariusza, Harry Elfont i Deborah Kaplan, oświadczyli, że nowa historia będzie opowiedziana bardziej nowocześnie, a bohaterowie nie będą tak jednoznacznymi postaciami jak było to przed laty.

"Para Clooney - Sorvino wydała nam się wprost wymarzona do tych ról. To, że tak szybko zgodzili się na udział w tym przedsięwzięciu tym bardziej nas cieszy" - powiedzieli pomysłodawcy filmu.

Reklama

Produkcja komedii "Sent Me No Flowers" rozpocznie na wiosnę 2002 roku. Kto będzie reżyserem tytułu jeszcze nie wiadomo.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: George Clooney | Mira Sorvino | george | jej wysokość | Rock Hudson

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy