Reklama

Claire Danes u Vinterberga

Claire Danes ("Małe kobietki", "Romeo i Julia", "Brokedown Palace") zagra w najnowszym filmie duńskiego reżysera Thomasa Vinterberga - "It's All About Love". Będzie to kontynuacja dramatu "Festen", nagrodzonego Nagrodą Jury na Festiwalu w Cannes w 1999 roku.

Film ma być opowieścią o małżeństwie, które stara się ratować swój rozpadający się związek. Historia rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w której ludzkość znajdzie się na krawędzi duchowego załamania. Claire Danes zagra Elenę - światowej sławy łyżwiarkę, która wraz z mężem podejmuje decyzję o rozwodzie. Gdy dochodzi do ostatecznej rozprawy, oboje zdają sobie sprawę, że powinni walczyć i ocalić swoją miłość.

"Jestem niezmiernie szczęśliwy, że to właśnie Claire zagra Elenę. Uważam, że jest jedną z najlepszych i najzdolniejszych aktorek naszych czasów. Cieszę się na samą myśl, że będę pracował z tak utalentowaną osobą. Mam nadzieję, że razem uda nam się tchnąć życie w postać Eleny i sprawić, że zajaśnieje ona na ekranie" - powiedział Thomas Vinterberg.

Reklama

Zdjęcia do "It's All About Love" rozpoczną się w kwietniu. Film będzie realizowany w angielskiej wersji językowej. Obecnie Claire Danes gra w filmie "Flora Plum" w reżyserii Jodie Foster. Realizacja jednak opóźnia się - ostatnio z powodu kontuzji grającego główną rolę Russella Crowe'a.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Claire Danes | Love | Małe kobietki | film

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy