Reklama

Reklama

Cindy Crawford przechodzi na emeryturę

Cindy Crawford zapowiada, że w tym roku przechodzi na emeryturę. Po zdmuchnięciu 50 świeczek na swoim urodzinowym torcie modelka rezygnuje z modelingu. "Nie muszę już niczego udowadniać" - wyznaje gwiazda wybiegów.

Cindy Crawford

"Jestem przekonana, że jeszcze przez dziesięć następnych lat będę fotografowana, ale już nie, jako modelka. Myślę, że w modelingu dokonałam wszystkiego, współpracowałam z najlepszymi fotografami na świecie. Czego więcej mogę dokonać? Nie mogę cały czas odkrywać siebie na nowo, nie muszę już niczego udowadniać" - wyznała modelka.

Wizerunek Crawford od niemal trzydziestu lat jest ozdobą najsłynniejszych magazynów mody, kampanii największych domów mody i pokazów uznanych projektantów. Ostatnio modelka pojawiła się w kampanii Balmain, do której pozowała wspólnie z Naomi Campbell i Claudią Schiffer.

Reklama

W 1993 i 2002 znalazła się w gronie 50 najpiękniejszych osób wybieranych przez magazyn "People". W ciągu dwudziestu lat międzynarodowej kariery brała udział w pokazach takich domów mody jak: Dolce & Gabbana, Ralph Lauren, Calvin Klein, Gianni Versace, Michael Kors, Chanel, Thierry Mugler, Valentino i Christian Dior. Wzięła udział w licznych kampaniach reklamowych.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Cindy Crawford

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje