Reklama

"Ciacho": Nie tylko Małaszyński

W połowie sierpnia zakończyły się zdjęcia do nowej polskiej komedii "Ciacho", w której główne role grają: Marta Żmuda Trzebiatowska, Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński, Marcin Bosak i Tomasz Kot.

Ostatni klaps na planie zwariowanej opowieści o trzech braciach i siostrze dał się we znaki całej ekipie filmowej. Reżyser Patryk Vega zafundował swoim aktorom bitwę na torty - nikt nie zdołał uniknąć słodkiej niespodzianki...

Reklama

Zdjęcia do "Ciacha" trwały 27 dni. Trudno było nie zauważyć na ulicach Warszawy ekipy oraz aktorów, którzy zgodzili się na radykalne metamorfozy w swoim wyglądzie.

Marta Żmuda Trzebiatowska pojawiła się na planie jako przebojowa chłopczyca w krótkich, kręconych włosach, z tatuażem na ramieniu. Tomasz Karolak nie przestraszył się dentysty, choć nie obyło się bez borowania i piłowania - dał się namówić na nowy uśmiech, pozbywając się swojej charakterystycznej szpary między zębami. Z kolei Paweł Małaszyński bez wahania oddał się w ręce fryzjera i dzielnie znosił codzienne zabiegi utrzymujące... biały kolor jego włosów.

"Generalnie wszyscy zrozumieli, że film polega na tworzeniu nowej rzeczywistości, zmianie wizerunku, odważnym pójściu na całość , Młodzi, gniewni, odważni..." - powiedziała charakteryzatorka Ewa Drobiec.

W pozostałych, równie zaskakujących rolach wystąpili między innymi: Joanna Liszowska, Danuta Stenka, Marieta Żukowska oraz Wojciech Mecwaldowski i Cezary Żak.

"Ciacho" wyprodukowała firma Magic Hour. Film na ekrany kin wprowadzi Syrena Films, która jest równocześnie koproducentem obrazu.

Premiera planowana jest pod koniec grudnia 2009 roku.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje