Reklama

Christina Hendricks została blondynką!

Jedna z najbardziej ikonicznych rudych gwiazd Hollywood, Christina Hendricks, została blondynką!

Metamorfoza 39-letniej aktorki ma związek z faktem zostania przez nią ambasadorką marki Clairol's Nice'n' Easy produkującej farby do włosów.

Reklama

"Myślę, że każda kobieta wie, że kiedy farbujesz sobie włosy, zmienia to twoje nastawienie do życia" - powiedziała dyplomatycznie Hendricks dodając, że metamorfoza przypomniała jej czasy beztroskiego dzieciństwa. "Połowę życie byłam blondynką" - przyznała.

Fani rudych włosów gwiazdy serialu "Mad Men" nie powinni jednak wpadać w panikę. Hendricks została blondynką jedynie na 48 godzin na potrzeby kampanii marketingowej.

Aktorka, która właśnie żegna się z kreowaną w serialu postacią Joan Holloway, przyznała, że pomimo iż rudzielcem została na długo przed przyjęciem propozycji występu w hicie stacji AMC, to wyczuwa emocjonalny związek między serialową heroiną a ceglastym kolorem swych włosów. Przeistoczenie się w blondynkę, choćby na dwa dni, było według niej rodzajem symbolicznego pożegnania z postacią Joan.

Zmysłowa aktorka jest też posiadaczką imponującego biustu. Ze swoimi pełnymi kształtami w rozmiarze 42 szybko stała się symbolem seksu, jej piersi imponują mężczyznom oraz inspirują kobiety.

Wśród brytyjskich kobiet gwałtownie wzrósł w ostatnich latach popyt na operacyjne powiększanie biustu. Chirurdzy plastyczni uważają, że osobą, która po części przyczyniła się do tej mody jest właśnie Christina Hendricks.

"Christina Hendricks jest absolutnie fantastyczna. Potrzebujemy więcej takich kobiet. Kiedy kobieta o krągłych kształtach staje się wzorem do naśladowania, od razu robi się z tego sensację. Nie powinno to być tak niezwykłe" - mówiła w 2010 roku brytyjska minister do spraw równości, Lynne Featherstone.

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Our favorite redhead went golden blonde with Nice 'n Easy 8G! Double tap if you love her new look!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @clairolcolor

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Christina Hendricks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje