Reklama

Christina Bale zagra w najnowszym filmie Scotta Coopera

Nominowany do Oscara za role w "Big Short" Christina Bale, wystąpi w najnowszym filmie Scotta Coopera. Będzie to ich druga współpraca. Po raz pierwszy spotkali się na planie "Zrodzonego w ogniu" w 2013 roku.

Christian Bale

Nowy projekt Coopera będzie westernem pod tytułem "Hostiles". Jego akcja będzie się rozgrywać w 1892 roku.

Reklama

Bohater opowieści to zasłużony amerykański kapitan, który zgadza się eskortować umierającego wodza Czejenów oraz jego rodzinę do ich rodzinnych ziem. Po drodze dołącza do nich młoda wdowa. Wspólnie konfrontują się z niebezpieczeństwami dzikiego zachodu, z wrogo nastawionym do wodza plemieniem Komanczów na czele.

Zdjęcia do filmu rozpoczną się w lipcu. Cooper będzie odpowiadał także za scenariusz filmu. Jego ostatni film, "Pakt z diabłem" z Johnnym Deppem w roli głównej, wszedł na ekrany polskich kin w październiku 2015 roku.

Bale znajduje się obecnie na urlopie, spowodowanym urazem kolana. Niedawno zrezygnował z roli Enzo Ferrariego w biograficznym filmie Michaela Manna, ponieważ obawiał się problemów zdrowotnych związanym z przybraniem wagi na potrzeby tej produkcji. Jego ostatni film, opowiadający o kryzysie finansowym "Big Short", miał swą polską premierę w styczniu 2016 roku.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Christian Bale | Scott Cooper

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje