Reklama

Chciała wyglądać jak Angelina Jolie. Przeszła 50 operacji

Często podziwiamy gwiazdy i ich niesamowity wygląd. Czasem zazdrościmy i marzymy o tym, żeby wyglądać jak one. 29-letnia Iranka zdecydowała się spełnić swoje marzenie i w tym celu Sahar Tabar przeszła 50 operacji plastycznych, dzięki którym miała upodobnić się do Angeliny Jolie. Niestety ręce, pod które się oddała, zamiast zamienić ją w boginię, uczyniły ją karykaturą pięknej aktorki.

Sahar Tabar marzyła o tym, żeby wyglądać jak jej idolka, Angelina Jolie. Kobieta swoją przemianę zaczęła od zgubienia kilogramów. W efekcie Sahar głodziła się, by osiągnąć wagę 40 kilogramów.

Gdy osiągnęła już ten cel, poddała się operacjom plastycznym. Za każdym razem Tabar pokazywała lekarzom zdjęcia pięknej Angeliny, jednak "specjaliści" nie sprostali jej wymaganiom, partacząc pracę i krzywdząc kobietę. Sahar Tabar wygląda bowiem jak karykatura Jolie.

29-latka prowadzi Instagrama. Jej konto obserwuje ponad 250 tys. osób. Sahar umieszcza tam zdjęcia po operacji, które niekoniecznie są przychylnie komentowane - co zresztą dziwi Irankę.

Reklama

Jednak co zaskakuje, Sahar Tabar wydaje się nie widzieć tego, jak została oszpecona. Nie wiadomo również, kim jest i jakim cudem było ją stać na te wszystkie operacje. Zobaczcie, jak wygląda irańska "sobowtórka" Angeliny Jolie!

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Angelina Jolie

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy