Reklama

Channing Tatum po raz pierwszy na zdjęciu z "Nienawistnej ósemki"

Pojawiło się pierwsze zdjęcie Channinga Tatuma w stylizacji z najnowszego dzieła Quentina Tarantino - "Nienawistna ósemka" (w kinach od 15 stycznia).

Pojawiło się pierwsze zdjęcie Channinga Tatuma w stylizacji z najnowszego dzieła Quentina Tarantino - "Nienawistna ósemka" (w kinach od 15 stycznia).
Channing Tatum w filmie "Nienawistna ósemka" /Forum Film /materiały dystrybutora

 Przez kilka miesięcy przed premierą najnowszego filmu Quentina Tarantino nie milkły spekulacje dotyczące udziału w nim Channinga Tatuma ("22 Jump Street", "Foxcatcher"). Jego wizerunku nie wykorzystano na żadnym z plakatów, nie zobaczyliśmy go również w żadnym zwiastunie filmu, co wydawało się podejrzane. Innym argumentem dla niedowiarków były opinie, że ulubieniec nastolatek po prostu nie pasuje do Tarantino.

Wątpliwości rozwiał sam zainteresowany: - To wyróżnienie zostać alumnem w uniwersytecie Quentina - oświadczył. - Gdy tylko znajdziesz się przy jednym stole z jego drużyną, pojawia się duch zrozumienia i koleżeństwa. Producenci właśnie opublikowali zdjęcie aktora w charakteryzacji z filmu. Channinga Tatuma, a także Samuela L. Jacksona, Kurta Russella i pozostałych "nienawistnych" będziemy mogli oglądać w polskich kinach już od piątku 15 stycznia.

Kilka lat po wojnie secesyjnej przez wietrzne pustkowia Wyoming podróżują łowca nagród John Ruth (Kurt Russel), znany jako "Szubienica", oraz zbiegła przestępczyni Daisy Domergue (Jennifer Jason Leigh). Podczas zamieci śnieżnej trafiają do zajazdu, w którym spotykają tajemniczych nieznajomych. Gdy gwałtowna nawałnica uderza w górski przyczółek, podróżnicy zaczynają rozumieć, że szanse na dotarcie do miasta są niewielkie, a ich największym zmartwieniem nie jest bezwzględna pogoda, lecz towarzysze o nieczystych intencjach.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Channing Tatum | Nienawistna ósemka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy