Reklama

Reklama

Cezary Żak oskarżony o Mobyng!

Gwiazdor "Rancza" Cezary Żak stracił miejsce na arce! Mimo wysiłków i wsparcia Artura "Szałaputa" Barcisia, popularny aktor nie przeszedł selekcji kierowanej przez Króla Lwa i nie zdołał załapać się na pokład.

W konsekwencji, wyrokiem miłościwie panującego nad zwierzyńcem Tomasza Borkowskiego, jego bohater - poczciwy olbrzym Moby - został skazany na samotne zmagania z wielką falą (śmiechu) w animacji "Ups! Arka odpłynęła...".

"To zmurszały wieloryb, któremu zawsze coś chodzi po głowie" - mówi zeznająca w sprawie Małgorzata Foremniak i wskazuje na zrośniętego z Mobym pasożyta Szałaputa.

Więcej na temat przezabawnych zwierzaków-pluszczaków, które nie załapały się na arkę, bo... nie było ich na liście, przedstawia nowy materiał promujący "Ups!". A w nim - warczenie jurorki "Mam talent", błagalne modły proboszcza Wilkowyj i niespodziewany debiut sportowy Olafa Lubaszenki.

Reklama

"Ups! Arka odpłynęła" to najnowsza animacja twórców przebojowej serii "Renifer Niko", przygotowana przez twórców polskich wersji językowych przebojów "Kumba", "Zambezia" i "Disco Robaczki".

Nadciąga potop i wkrótce całą Ziemię zaleje woda. Jedynym ratunkiem dla zwierząt jest miejsce na Arce Noego, której kapitanem został wyniosły Król Lew. Niestety, paru nieboraków nie znalazło się na liście upoważniającej do wejścia na pokład i teraz mają... przechlapane.

Uroczy stwór o imieniu Fini, przedstawiciel tajemniczego gatunku pluszczaków, wspierany przez trójkę innych pechowców bez biletu wstępu na Arkę, zmaga się z nadciągającą powodzią oraz parą gryfów-głodomorów, które... mają smaka na pluszczaka.


Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ups! Arka odpłynęła

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje