Reklama

Reklama

Cezary Pazura na czele gangu

Obsada "Gangu Wiewióra" powiększyła się o kolejną gwiazdę. W rolę tytułowego bohatera wcieli się mistrz dubbingu Cezary Pazura.

Cezary Pazura ma spore doświadczenie w użyczaniu swojego głosu bohaterom animacji. Na początku tego roku ratował indyki przed tradycją święta dziękczynienia w "Skubanych", a już w lipcu stanie na czele "Gangu Wiewióra" i zadba o to by mieszkańcy Parku Wolności mieli odpowiednią ilość orzechów na zimę.

"To nobilitujące, że realizatorzy tak często chcą sięgać po mój głos. Z takich propozycji bardzo się cieszę i robie to głównie dla swoich dzieci. Fajnie jest później razem pójść do kina" - komentuje swój udział w produkcji Pazura.

Reklama

Aktor wciela się w rolę tytułowego Wiewióra, wygadanego, sprytnego i niezwykle upartego gryzonia. "Wydaje mi się, że ten wiewiór ma taki sam temperament jak ja, dlatego tak pasowałem" - dodaje artysta.

"Gang Wiewióra" to komedia do chrupania dla całej rodziny. Opowieść o wiewiórze, który organizuje szajkę zwierzaków, by napaść na sklep z orzechami.

Spiżarnia pełna orzechów to marzenie każdej wiewiórki. Nie inaczej jest w przypadku Wiewióra - nieco gburowatego mieszkańca miejskiego parku. Gdy w jego pobliżu odkrywa sklep z orzechami, ma tylko jeden cel. Dobrać się do zgromadzonych wewnątrz skarbów. Zaczyna organizować ekipę, by zrealizować skok, który ustawi ich... na całą zimę.

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Gang Wiewióra

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama