Reklama

Casting na Kraftównę?

A gdyby tak, po 40. latach, nakręcić dalsze losy "Czterech pancernych i psa"? Czemu nie! Właśnie trafiliśmy na plan, gdzie 85-letnia Barbara Krafftówna, serialowa Honorata, w kombinezonie czołgisty, podjechała legendarnym "Rudym 102" pod Teatr Polski w Warszawie.

Tam, w drzwiach, czekał już na nią szczęśliwy 85-letni Franciszek Pieczka, niezapomniany Gustlik Jeleń, ukochany Honoraty. Jak widać, nastąpiła nieoczekiwana zmiana ról. Do tej pory to Gustlik jeździł czołgiem. Teraz stery "Rudego 102" przejęła Honorata.

Reklama

"Rudy 102", wypożyczony z Muzeum Polskiej Techniki Wojskowej, robił wrażenie. Trzeba przyznać, że Barbara Krafftówna doskonale prezentowała się w wojskowej stylizacji, a z czołgiem było jej zdecydowanie do twarzy. W blond peruce, z misternie zawiniętymi warkoczami, również! Choć, rudy kolor włosów, który od wielu lat nosi Pani Barbara też doskonale harmonizowałby z "Rudym". Można nawet powiedzieć, że na 102!

Cóż... Daliśmy się nabrać! Nie będzie kontynuacji kultowych pancernych, a akcja z czołgiem to jeden z elementów promocji zbliżającego się benefisu Barbary Krafftównej, zatytułowanego "Casting na Krafftównę. Benefis Basi", który odbędzie się w Teatrze Polskim 20 maja, a wyreżyseruje go Krzysztof Szuster.

Tak się bowiem składa, że zarówno Barbara Krafftówna, jak i Franciszek Pieczka, obchodzą w tym roku 85. urodziny.

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

AKPA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje