Reklama

"Casanova po przejściach": Woody Allen alfonsem

Swoimi przebojami - "Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale baliście się zapytać", "Wszyscy mówią: kocham cię", "Zakochani w Rzymie", czy "Co nas kręci, co nas podnieca", król komedii Woody Allen udowodnił, że o miłości wie dosłownie wszystko...

Teraz pod jego fachową opieką John Turturro spróbuje sił w najstarszym zawodzie świata i na własnej skórze poczuje... nagi instynkt Sharon Stone.

Reklama

Wszystko to w komedii "Casanova po przejściach". "Najbardziej czarujący film tego roku" (The Guardian) trafi na nasze ekrany 9 maja.

Murray Schwartz (Allen), właściciel antykwariatu, popada w problemy finansowe. Postanawia namówić przyjaciela - nieśmiałego kwiaciarza Fioravante (Turturro), na spotkanie ze swoją dermatolog (Stone). Nie chodzi jednak o zwyczajną wizytę u lekarza, tylko o spełnienie seksualnych fantazji znudzonej życiem pani doktor. Oczywiście za "skromną opłatą".

Fioravante, choć z oporami, zgadza się na propozycję. W końcu czego nie robi się dla przyjaciół w potrzebie? Tak zaczyna się dochodowy biznes dwójki panów, który z dnia na dzień przynosi większe zyski, gdyż sława kochanka do wynajęcia zatacza coraz szersze kręgi.

Jednak pewnego dnia, za sprawą Murraya, Fioravante pozna kolejną potencjalną klientkę - Avigal (Vanessa Paradis). To spotkanie odmieni na zawsze życie obojga.

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

Zdecyduj kto dostanie Oscara!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje