Reklama

Była para razem na premierze

Do niedawna będący w związku Robert Pattinson i Kristen Stewart pokażą się razem na czerwonym dywanie podczas oficjalnej premiery filmu "Saga 'Zmierzch': Przed świtem. Część 2".

26-letni Pattinson zerwał w lipcu z Stewart, po tym jak dowiedział się o zdradzie partnerki z reżyserem Rupertem Sandersem.

Reklama

Aktor postanowił jednak zachować się jak profesjonalista i przyjść wraz z była dziewczyną na premierę ostatniej części "Zmierzchu". Pattinson ma też obawy o swoją partnerkę z planu - martwi go, jak po głośnym skandalu zachowa się wobec niej publiczność.

Źródła donoszą, że Robert oznajmił swoim szefom, że przyjdzie z Kristen, aby uchronić ją przed zakłopotaniem i wyśmianiem przez zgromadzone fanki.

Aktor zgodził się spełnić wszystkie obowiązki wynikające z umowy, ale nie ma zamiaru rozmawiać ze Stewart. Tymczasem ta podobno bardzo chciałaby wrócić do Pattinsona i wierzy, że spotkanie na premierze pomoże jej nawiązać kontakt z byłym chłopakiem.

Ostatnio aktorka odwołała swoje przyjście na londyńską premierę filmu "W drodze", ponieważ bała się reakcji fanów brytyjskiego gwiazdora.


Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Robert Pattinson i Kristen Stewart

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje