Reklama

Burza pod zdjęciem Julii Wieniawy. Aktorka złamała panujące obostrzenia?

Julia Wieniawa wybrała się w weekend na spontaniczny wypad nad morze. Relacją z wyjazdu młoda aktorka chętnie dzieliła się na swoim Instagramie, gdzie publikowała liczne zdjęcia i nagrania. Niestety jedno z nich szczególnie uaktywniło internautów. A wszystko przez... brak maseczki i sielankowa wycieczka 22-letniej gwiazdy miała swoje negatywne odbicie w sieci

Julia Wieniawa należy do gwiazd, które promują w mediach społecznościowych akcję #zostanwdomu. Młoda aktorka od samego początku była przejęta obecną sytuacją i nie lekceważyła panującego zagrożenia. Obostrzenia w Polsce są już jednak powoli znoszone i 22-letnia gwiazda zdecydowała się na spontaniczny wyjazd z mamą nad morze. Wieniawa nie zapomniała o swoich fanach i chętnie dzieliła się z nimi relacją w weekendowego wypadu.

Niestety, jedno z opublikowanych przez aktorkę zdjęć nie spodobało się internautom i rozpętało w sieci prawdziwą burzę! Na fotografii, która wywołała lawinę komentarzy, polska artystka pozuje na plaży... bez maseczki! Użytkownicy sieci bardzo szybko zwrócili uwagę na ten fakt. Pod postem jedna z internautek pokusiła się o taki komentarz: "A gdzie maseczka??? Na plaży również musi być założona".

Reklama

Wieniawa nie czekała długo z odpowiedzią."Nikt na plaży nie nosił maski, poza tym plaża jest otwarta. I jak widać byłam i zawsze jestem z dala od ludzi, wiec nie widzę potrzeby posiadania jej na twarzy w tej sytuacji. Jeśli chodzę ulicami to maskę zawsze mam na sobie. Koniec tematu. PS. Chusta lub szalik również zaliczana jest jako maska :) wiec wyluzujcie ludzie" - napisała aktorka.

Niestety jej odpowiedź tylko pogorszyła sprawę, bowiem pod jej komentarzem posypała się lawina kolejnych. Wiele fanów stanęło w obronie swojej idolki, dzielnie broniąc ją swoimi internetowymi wypowiedziami. Niedługo potem Wieniawa opublikowała na swoim Instagramie kolejne zdjęcie, które opatrzyła ironicznym opisem: "W polu rzepaku - być albo nie być w maseczce... oto jest pytanie".

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Aleksandra Biłas

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy