Reklama

Reklama

Bruce Willis wróci do byłej żony Demi Moore?

Bruce Willis i Demi Moore byli najgorętszą parą w Hollywood i małżeństwem przez 13 lat. Od miesiąca amerykański gwiazdor mieszka w domu byłej żony! Czyżby para znów była razem?

Bruce Willis i Demi Moore byli małżeństwem przez 13 lat, fot. Ted Soqui

W Los Angeles mawiają, że rozwód to dopiero początek pięknego związku. Potwierdza to historia Bruce'a Willisa i Demi Moore, którzy rozwiedli się 20 lat temu i wciąż świetnie się dogadują.

Co więcej, od miesiąca spędzają razem czas na kwarantannie w domu aktorki w Idaho. Towarzyszą im trzy dorosłe córki, partnerzy dwóch z nich oraz wieloletni asystent aktorki.

Szczęśliwe spotkanie

Okazuje się, że w chwili, kiedy w USA ogłoszono przymusową kwarantannę, Willis (zobaczymy go dziś w komedii "Jak ugryźć 10 milionów 2"), był w swojej posiadłości w Sun Valley w Idaho. Niedaleko dom ma również Demi Moore, która akurat przyjechała do niego z córkami i resztą towarzystwa.

Reklama

Byli małżonkowie zgodnie podjęli decyzję, że najlepszym rozwiązaniem będzie, jeśli zamieszkają pod wspólnym dachem, u niej. Tak też się stało.

Pobyt na przymusowej kwarantannie spędzają bardzo kreatywnie. Wrzucają co chwilę na portale społecznościowe zabawne zdjęcia, na których widać, że imprezują na "pidżama party" albo tworzą klub literacki - siedzą na olbrzymiej kanapie i zaczytują się w tej samej książce. To poradnik Laury Day - "Jak rządzić światem z kanapy".

Nikt nie jest zazdrosny

Sytuacja jest o tyle zaskakująca, że 65-letni gwiazdor od 11 lat jest szczęśliwym mężem pięknej Emmy (41 l.), z którą ma dwie śliczne córeczki - 8-letnią Mabel i 5-letnią Evelyn.

Czy obecna żona nie jest zazdrosna, że Bruce od miesiąca spędza 24 godziny na dobę ze swoją ex? Okazuje się, że obie panie Willis, była i obecna, mają ze sobą świetny kontakt.

Początkowo Emma z dziewczynkami miała dołączyć do męża w Idaho. Ostatecznie jednak została w Los Angeles, skąd często komentuje zdjęcia,
które Demi lub jej córki zamieszczają w internecie.

"Kocham Was i tęsknię!" - pisze pod fotkami, czekając na spotkanie z Bruce'em.

"Przez lata byłem singlem, przeważnie nieszczęśliwym. Potem poznałem Emmę i zacząłem wokół niej krążyć. Z dnia na dzień moje życie stało się znacznie szczęśliwsze" - mówi Bruce Willis o obecnej żonie.

MJ

Tele Tydzień
Dowiedz się więcej na temat: Bruce Willis | Demi Moore

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama