Reklama

Reklama

Brooke Shields pozuje z córkami. Wyglądają jak siostry!

Brooke Shields niedawno skończyła 56 lat, ale wciąż prezentuje się bardzo młodo. Gwiazda "Błękitnej laguny" pozowała ostatnio do zdjęć ze swoimi nastoletnimi córkami. Efekt? Wyglądają jak rodzeństwo.

Brooke Shields niedawno skończyła 56 lat, ale wciąż prezentuje się bardzo młodo. Gwiazda "Błękitnej laguny" pozowała ostatnio do zdjęć ze swoimi nastoletnimi córkami. Efekt? Wyglądają jak rodzeństwo.
Kadr z filmu "Blue Lagune" /Sunset Boulevard / Contributor /Getty Images

Brooke Shields miała 14 lat, gdy znalazła się na castingu do ekranizacji "Błękitnej laguny". Produkcja pełna była erotycznych scen, a po premierze filmu wybuchł skandal. Dziewczyna stanęła nawet przed specjalną komisją, której zadaniem była ocena, czy producenci nie złamali prawa. Afera nie przeszkodziła jednak filmowi w ściągnięciu rzeszy widzów do sal kinowych. 

Za sprawą tej roli Brooke Shields na stałe zapisała się w pamięci widzów, choć już nigdy nie udało jej się powtórzyć sukcesu z filmowego debiutu. Gwiazdę pochłonął świat modelingu, wdała się w niezliczone romanse i wielokrotnie poprawiała swoją urodę.

Reklama

Aktorka tłumaczyła, że wszelkie kontrowersje, jakie towarzyszyły jej karierze były niezamierzone.

"Nie szukam kontrowersji i wcale nie uważam, że to coś fajnego. Nie podnieca mnie to. Tak się jednak stało, że na różnych etapach mojego życia zawsze byłam zamieszana w jakieś skandaliki, ale nie działo się to za moją sprawą. Nie lubię prowokować" - mówiła "New York Timesowi".

Chociaż Shields nigdy nie awansowała do pierwszej ligi gwiazd Hollywood - co wielu wróżyło jej, kiedy była nastolatką - nie narzeka na swoje życie.

"Czerpię teraz z życia więcej, niż wtedy, kiedy starałam się odpowiedzieć sobie na pytanie, kim jestem - stwierdziła, przyznając, że kluczowym momentem jej życia była śmierć rodziców oraz narodziny dzieci.

"Przestałam dążyć do jakiegoś abstrakcyjnego ideału i przejmować się oczekiwaniami świata wobec mojej osoby. Nagle okazało się, że energię, którą na to marnowałam, mogę spożytkować w inny, lepszy sposób. Mogłam skoncentrować się na pracy nad sobą, na poznawaniu samej siebie, swojej psychiki, motywacji i wad. Na szczęście zrozumiałam, że nigdy nie będę chodzącą doskonałością" - podsumowała Shields.

Przed dziesięcioma laty aktorka ponownie wyszła za mąż, a w 2003 i 2006 roku urodziła dwie córki - Rowan Francis i Grier Hammond, z którymi została niedawno sfotografowana na plaży.

56-letnia Brooke, 18-letnia Rowan i 15-letnia Grier pozowały w Southampton. Choć wspólnie reklamowały stroje kąpielowe, uwaga wszystkim skupiła się na Brooke Shields, która może się pochwalić świetną figurą i twarzą, która najwyraźniej przestała się starzeć. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Brooke Shields

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL