Reklama

"Bridget Jones" po raz trzeci

Samotna, walcząca z nadwagą 30-kilkuletnia Brytyjka już wkrótce powróci na duży ekran. Firma producencka Working Title Films zamówiła trzeci film o przygodach niezapomnianej Bridget Jones.

Brytyjska firma Working Title Films, odpowiedzialna za produkcję "Dziennika Bridget Jones" z 2001 roku oraz "Bridget Jones: W pogoni za rozumem" z 2004 roku, po dwóch latach rozmów zdecydowała się na stworzenie trzeciej części tej serii.

Reklama

Na razie nieznane są szczegóły tego projektu. Nie wiadomo m.in. czy w filmie po raz kolejny w roli głównej bohaterki pojawi się Renee Zellweger oraz jej filmowi partnerzy: Colin Firth i Hugh Grant.

W ubiegłym roku Firth, odtwórca roli Marka Darcy'ego, zdradził możliwy scenariusz kontynuacji przygód Jones.

"Mogę wam powiedzieć, że Bridget i Mark nie mogą mieć dzieci. Z tego co wiem, tak to się rozwinie. Wtedy ona popełni ogromny błąd, wracając do Daniela Cleavera (Hugh Grant) i zajdzie z nim w ciążę. Potem on ją porzuci, ona wpadnie w depresję i zgadnijcie, kto ją z tego wyciągnie?" - wyjawił aktor.

Na początku tego roku Helen Fielding, autorka książek o Bridget Jones, potwierdziła, że pisze trzecią powieść z tej serii.

"Będę pracować jednocześnie nad książką i filmem, ale nie wiem jeszcze, czy będą one takie same. Nie podjęliśmy jeszcze tej decyzji" - powiedziała pisarka.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: \ Film | Bridget Jones

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama