Reklama

Reklama

Bridget Jones jest w ciąży, ale nie wie, kto jest ojcem [nowy zwiastun]

Pojawił się nowy zwiastun filmu "Bridget Jones' Baby". Dowiemy się z niego, że grana przez Renee Zellweger bohaterka jest w ciąży, ale nie wie, kto jest ojcem dziecka.

Bridget Jones w trakcie robienia testu ciążowego

Na trzecią filmową część niekończących się miłosnych zawirowań w życiu Bridget Jones fani na całym świecie czekali lata. Laureaci Oscara - Renée Zellweger i Colin Firth powracają w kontynuacji ikonicznej komedii o miłosnych i zawodowych przygodach Bridget Jones, autorki najzabawniejszego pamiętnika w historii kina i literatury.  

Od premiery pierwszej filmowej części minęło 14 lat, Bridget to dziś zupełnie inna kobieta. Jest już po 40-tce i właśnie odkryła, że spodziewa się dziecka! Nie ma jedynie pewności, kto jest jego ojcem... Mark Darcy czy może nowy przystojniak, który pojawił się u jej boku?

Reklama

Oprócz Zellweger i Firtha, w filmie zobaczymy znanego z serii "Transformers" oraz serialu "Chirurdzy" Patricka Dempseya. Za reżyserię odpowiada Sharon Maguire, twórczyni "Pamiętnika Bridget Jones". Za scenariusz odpowiada, oprócz Helen Fielding, autorki miłosnych przygód Jones, laureatka Oscara Emma Thompson.

Dwie poprzednie części filmu zarobiły ponad pół miliarda dolarów i zyskały status kultowych. Za rolę Bridget Jones Renée Zellweger otrzymała nominację do Oscara.

"Bridget Jones' Baby" trafi na ekrany kin 16 czerwca.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Bridget Jones 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje