Reklama

​Brat Taylor Swift aktorem

​Brat Taylor Swift, Austin, też chce być sławny i właśnie zadebiutował w filmie. Czy zrobi karierę podobną do tej, którą szczyci się siostra?

Austin ma nadzieję pójść w ślady starszej siostry. Królowa popu, ostatnio związana Tomem Hiddlestonem, jest z pewnością gwiazdą międzynarodowego formatu. Jej brat jest na razie mało znany, ale to może się wkrótce zmienić.

Austin może bowiem zdobyć przychylność widzów dzięki roli w filmie "I.T." w reżyserii Johna Moore'a. W thrillerze młody aktor wystąpił u boku samego Pierce'a Brosnana. Były odtwórca roli Jamesa Bonda wciela się w poważnego wydawcę, który jest szpiegowany przez jednego ze swych doradców, nawiasem mówiąc, hakera.

Reklama

Czy Austin Swift zostanie gwiazdą? Ten 24-letni niebieskooki brunet urodził się w Pensylwanii, tak jak jego siostra, z którą jest bardzo blisko. Studiował dramaturgię na University of Notre Dame w stanie Indiana. Ze swym wyglądem przystojniaka ma szansę zaistnieć w show-biznesie. Czy za pierwszą rolą filmową pójdą następne, zobaczymy.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Taylor Swift

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje