Reklama

Brad Pitt: Nie pamiętam ani jednego dnia bez chlania albo skręta

Wstrząsający, pierwszy po rozwodzie z Angeliną Jolie wywiad Brada Pitta. Gwiazdor wyznał, że jego związek rozpadł się przez alkohol. "Nie pamiętam ani jednego dnia od czasu ukończenia college'u bez chlania albo bez wypalenia skręta" - przyznaje aktor.

Brad Pitt

Brad Pitt opowiedział o swoim alkoholizmie w wywiadzie dla magazynu "GQ Style". Nazwał w nim siebie "zawodowcem w piciu, który potrafił opić Rosjanina jego własną wódką". W" ubiegłym roku nie radziłem sobie. Za dużo piłem i to stało się problemem" - wyznał Pitt zdradzając przyczyny rozwodu z Angeliną Jolie.

Aktor zapewnił jednak, że "nie chce już żyć w ten sposób" i rozpoczął terapię. "Wreszcie trafiłem na dobrego terapeutę. (...) Cieszę się, że minęło już pół roku, odkąd jestem trzeźwy. To słodko-gorzki czas, podczas którego odzyskałem czucie w palcach" - powiedział gwiazdor. 

Reklama

Pitt twierdzi, że w walce z nałogiem pomaga mu praca: garncarstwo, rzeźbienie i malowanie. Nie widzi już jednak siebie w roli aktora.

Przypomnijmy, że informacja o rozstaniu Brada Pitta i Angeliny Jolie obiegła media we wrześniu 2016.

Aktorzy poznali się na planie filmu "Pan i pani Smith" w 2003 roku. Plotkarska prasa od tego czasu twierdziła, że mają romans. Oni sami bardzo długo twierdzili, że są jedynie "dobrymi przyjaciółmi". Oficjalnie są parą od 2004 roku, ale na ślub zdecydowali się dopiero 10 lat później. Mają sześcioro dzieci: Maddoxa, Paxa, Zaharę, Shiloh oraz bliźnięta Vivienne i Knoxa.

RMF FM

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Brad Pitt

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama